REKLAMA
REKLAMA

Media: Gattuso nie śpieszy się ws. nowej umowy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  10.08.2020 19:15
Media: Gattuso nie śpieszy się ws. nowej umowy

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Wraz z końcem czerwca przyszłego roku wygasa kontrakt Gennaro Gattuso z SSC Napoli. Według medialnych doniesień dzisiaj miała się wyjaśnić przyszłość Włocha. Włoskie środki masowego przekazu wskazują jednak, że były reprezentant Włoch podjął decyzję o tym, że nową umowę zdecyduje się podpisać wiosną przyszłego roku.

Przypomnijmy, że 42-letni trener przejął obowiązki pierwszego trenera Azzurrich po tym, gdy z klubu z Kampanii odszedł w grudniu Carlo Ancelotti.

SportItalia, Sky Sport Italia oraz CalcioNapoli24 donoszą na swoich łamach, że dzisiejsze spotkanie z udziałem Aurelio De Laurentiisa i Cristiano Giuntoliego w Capri miało na celu wypracowanie strategi transferowej.

Nowa umowa Gattuso dopiero na wiosnę?


Spotkanie ma być kontynuowane podczas kolacji. Włoskie media donoszą jednak, że ani Gattuso, ani De Laurentiis nie śpieszą się z parafowaniem nowej umowy.

Przypomnijmy, że Gattuso uchodzi za niezwykle honorowego trenera. W momencie, gdy rozstał się z Milanem, zgodził się na rozwiązanie kontraktu mediolańskim klubem za porozumieniem stron, a także zrezygnował z należnego mu wynagrodzenia, pod warunkiem, że pełne wynagrodzenie otrzymają jego współpracownicy.

Mając to na uwadze, trener nie chce, aby w kontrakcie były zawarte skomplikowane klauzule, ponieważ uważa, że ​​jeśli któraś ze stron nie jest zadowolona, ​​powinna po prostu podjąć decyzję o zakończeniu współpracy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

havocAfc | 10.08.2020 21:27

To ja juz nie wiem czy ta Barcelona taka slaba, czy to on tak wyszkolil Napoli, bo grali calkiem dobrze na Camp Nou.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
27.09 19:56