REKLAMA
REKLAMA

Nagelsmann: Prowadziłem rozmowy z Realem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  10.08.2020 09:07
Nagelsmann: Prowadziłem rozmowy z Realem

Santiago Bernabeu  |  fot. Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Szkoleniowiec RB Lipsk, Julian Nagelsmann, potwierdził, że prowadził rozmowy z Realem Madryt w 2018 roku. Królewscy byli poważnie zainteresowani zatrudnieniem niemieckiego trenera, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Nagelsmann miał w 2018 roku zastąpić na tym stanowisku Zinedine'a Zidane'a, który zdecydował się na odejście z klubu. Obie strony nie doszły jednak do porozumienia, a trenerem Realu został Julen Lopetegui.

Od początku sezonu 2019/20 33-letni Nagelsmann prowadzi RB Lipsk, do którego trafił po trzech imponujących sezonach w Hoffenheim.

Nagelsmann w przyszłości trenerem Realu?


- Miałem rozmowy telefoniczne z Realem Madryt, ale w końcu nie zdecydowałem się na wyjazd tam - powiedział Nagelsmann w rozmowie z dziennikiem Marca. - Byłem jednym z kandydatów, którzy znaleźli się na krótkiej liście, ale nie uważam, że wyjazd do Madrytu byłby dobrą decyzją - kontynuował.

- Chciałem, aby mój następny krok w karierze był logiczny i chciałem się rozwijać. RB Lipsk bardzo starał się, aby mnie sprowadzić i to było ważne - mówił Nagelsmann. - Z Realem Madryt uzgodniliśmy, że w przyszłości porozmawiamy ponownie, jeśli będą potrzebować nowego trenera, a ja będę dostępny.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco