REKLAMA
REKLAMA

Wkrótce nowa era w Romie? Możliwe zatrudnienie Rangnicka?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.08.2020 16:41
Wkrótce nowa era w Romie? Możliwe zatrudnienie Rangnicka?

Ralf Rangnick  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Od wczoraj włoskie media donoszą o zmianie właścicielskiej w AS Romie. Nowym sternikiem klubu ma zostać Dan Friedkin, a wraz z nim do klubu z Wiecznego Miasta może trafić kilka ciekawych postaci. Dzisiaj nieco więcej wiadomo na tej płaszczyźnie.

Grupa Friedkin ogłosiła, że zgodziła się na przejęcie Romy za 591 milionów euro, odkupując stołeczny klub od Jamesa Pallotty. Po zamknięciu transakcji, która ma zostać sfinalizowana do 31 sierpnia, Roma ma zacząć realizować transfery.

Szykuje się wielki powrót?


Stołeczny klub aktualnie nie ma dyrektora sportowego po tym, jak z tej funkcji został zwolniony Gianluca Petrachi. 51-latek popadł w konflikt z właścicielem Romy. W ostatnim czasie obowiązkami dyrektora sportowego zajmował się Guido Fienga. Sky Sport Italia podaje jednak, że w związku z tym, że Pallotta ma rozstać się z rzymską ekipą, to bardzo możliwe, że do Romy wróci Petrachi.

Inną postacią, która odeszła ze stołecznego klubu z powodu nieporozumień, jest legenda Romy w osobie Francesco Tottiego. Odnotujmy, że były reprezentant Włoch ostatecznie zdecydował się na założenie własnej agencji menedżerskiej.

Skoro nie Milan, to może Roma?


Ciekawe doniesienia w kontekście Romy podaje natomiast Corriere dela Sera, sugerując, że do Romy może dołączyć Ralf Rangnick, który jeszcze niedawno był łączony z transferem do AC Milanu. Niemiec ostatecznie nie dołączył do mediolańskiej ekipy, gdy nową umowę w klubie parafował Stefano Pioli, który został nagrodzony za dobre wyniki Milanu po przerwie pandemicznej.

W kontekście Rangnicka warto odnotować, że niedawno za porozumieniem stron rozwiązał swoją umowę z Red Bullem, będąc aktualnie bez żadnego kontraktu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

ZSh | 08.08.2020 07:56

Co ty pawlik ćpasz, że takie newsy wymyślasz?

renegat | 08.08.2020 09:33

no i Roma skorzysta na uleglosci Milanu wobec Mr Ibra Ego.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy