REKLAMA
REKLAMA

Mkhitaryan zostaje w Romie na kolejny rok

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: UEFA.com  |  06.08.2020 19:28
Mkhitaryan zostaje w Romie na kolejny rok

Henrikh Mkhitaryan  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Henrikh Mkhitaryan nie ukrywa, że niezmiernie cieszy się z faktu, iż także w sezonie 2020/2021 będzie reprezentować barwy AS Roma. Reprezentant Armenii występuje w stolicy Włoch od zeszłego roku na wypożyczeniu.

Mkhitaryan już wcześniej deklarował, że nie spieszy mu się z powrotem do angielskiej Premier League. Dowodem na to, że dobrze odnalazł się w Serie A jest fakt, że zanotował 29 występów, w których zdobył dziewięć goli i zanotował trzy asysty. Zbierał przy tym pochwały od trenera i dobre noty od dziennikarzy.

Mkhitaryan nie chciał wracać do Arsenalu


Działacze Arsenalu nie zamierzali stawać na jego drodze i po osiągnięciu porozumienia z Romą dali zielone światło na kontynuowanie wypożyczenia.

- Osiągnęliśmy już z klubem porozumienie i zostaję w Rzymie na kolejny sezon, do lata 2021 roku. Jestem z tego powodu naprawdę zadowolony. Od pierwszego dnia w Romie czułem się tu jak w domu, zarówno na boisku, jak i poza nim - powiedział Mkhitaryan.

- W mojej opinii miałem naprawdę dobry sezon, pomimo że zmagałem się z dwoma kontuzjami. Teraz jestem w dobrej formie i liczę na to, że podtrzymam ten poziom - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy