REKLAMA
REKLAMA

Media: Giampaolo na dwa lata w Torino

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.08.2020 16:10
Media: Giampaolo na dwa lata w Torino

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
La Gazzetta dello Sport w swoim dzisiejszym wydaniu poinformowała, że dzisiaj Marco Giampolo miał spotkać się z władzami AC Milanu w celu rozwiązania swojej umowy z klubem z Lombardii. Taki stan rzecz ma pozwolić mu na podpisanie umowy z Torino FC, o czym spekuluje się od kilku tygodni.

CalcioMercato.com twierdzi natomiast na swoich łamach, że Giampaolo spotka się dzisiaj z prezydentem Torino w osobie Urbano Cairo oraz z dyrektorem sportowym klubu z Piemontu Davide Vagnatim.

Do podpisania umowy coraz bliżej


Wierząc włoskim dziennikarzom, 53-letni szkoleniowiec ma parafować z turyńską ekipą kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Dzięki kontraktowi z Torino na konto Giampaolo ma wpływać rocznie 1,4 miliona euro.

Przypomnijmy, że urodzony w Bellinzonie trener pozostaje bez pracy od momentu, gdy rozstał się Milanem. Miejsce Giampaolo w klubie z Lombardii zajął Stefano Pioli, który stery nad mediolańską drużyną przejął w październiku minionego roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Cisek666 | 05.08.2020 19:47

I całe szczęście. Odciąży to budżet Milanu. Będzie więcej kasy na pensję dla zawodników. Forza Milanseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy