REKLAMA
REKLAMA

Markus Gisdol na dłużej w FC Koeln

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  05.08.2020 10:38
Markus Gisdol na dłużej w FC Koeln

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Markus Gisdol przedłużył swoją umowę z FC Koeln, poinformował przedstawiciel Bundesligi za pośrednictwem swoich mediów. Nowy kontrakt 50-latka z klubem z Kolonii obowiązywać będzie do 2023 roku.

Gisdol wcześniej był związany umową z FC Koeln do końca czerwca 2021 roku. Jak na razie były opiekun Hamburger SV prowadził piłkarzy Kozłów w 23 spotkaniach.

- Naszym celem jest ugruntowanie pozycji FC Koeln w Bundeslidze. Jednym z decydujących czynników jest to, że zespół współpracuje kompetentnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami - mówił dyrektor zarządzający klubu z Kolonii w osobie Horsta Heldta.

Heldt: Gisdol wykazał się odwagą i zdolnościami przywódczymi


- W zeszłym roku Gisdol objął stanowisko trenera zespołu w niewiarygodnie trudnej sytuacji. Przy wszystkich wyzwaniach na drodze do zapewnienia bezpieczeństwa wykazał się odwagą i zdolnościami przywódczymi - poza tym udało mu się dalej rozwijać nasz zespół, opierając drużynę na młodych, ale też doświadczonych piłkarzach - dodał.

Na kilka zdań komentarza po parafowaniu nowej umowy pozwolił sobie również opiekun Kozłów.

- Kiedy zaczynaliśmy, powiedziałem, że 1. FC Köln to jedyny w swoim rodzaju klub. I właśnie tego doświadczyłem do tej pory. Ci kibice, to miasto, wszyscy ludzie tutaj pracujący - to to silna podstawa. Wspólnie wytyczamy jasną ścieżkę, której celem są regularne występy w Bundeslidze - przekonywał Gisdol.

- Ważne jest, abyśmy nadal rozwijali naszych doświadczonych piłkarzy i największe talenty dzięki pasji i jasnej koncepcji. Wraz z całym sztabem trenerskim mogę się z tym utożsamiać w 100 procentach. To ogromna motywacja, dla której w Geissbockheim chcemy ciężko pracować - dodał trener FC Koeln.

Przypomnijmy, że piłkarze teamu z Kolonii sezon 2019/2020 w niemieckiej ekstraklasie zakończyli na 14. pozycji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy