REKLAMA
REKLAMA

Gacinovic w Hoffenheim? Szwajcar w zamian w Eintrachcie?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  03.08.2020 13:58
Gacinovic w Hoffenheim? Szwajcar w zamian w Eintrachcie?

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji niemieckich mediów niebawem może dojść do wymiany piłkarzy między Eintrachtem Frankfurt a TSG 1899 Hoffenheim. Mijat Gacinovic miałby wzmocnić szeregi Wieśniaków, a w przeciwnym kierunku miałby się udać Steven Zuber.

Serb Gacinovic ma umowę z klubem z Frankfurtu ważną do 2022 roku. Ostatnio zawodnik miał kłopoty z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie, notując zaledwie 11 meczów w Bundeslidze w trakcie kampanii 2019/2020, co może przyczynić się do tego, że niebawem piłkarz zmieni barwy klubowe.

Międzyklubowa wymiana piłkarzy


Najnowsze doniesienia wskazują, że 25-latek jest otwarty na to, aby spróbować swoich sił w szeregach Hoffenheim, które miałoby plan, aby w zamian Gacinovicia oddać do Eintrachtu Szwajcara Zubera. 28-latek w szeregach teamu z siedzibą na Commerzbank-Arena mógłby nieco odciążyć Filipa Kosticia, mogąc grać nie tylko na środku pomocy, ale także na bokach.

Kicker daje do zrozumienia, że do ostatecznego porozumienia jeszcze nie doszło i kilka ważnych elementów ewentualnej umowy jest jeszcze do omówienia. Mowa między innymi o tym, że Eintracht chciałby, aby Hoffenheim uiścił dodatkową opłatę za swojego piłkarza, który jest o ponad trzy lata młodszy od Zubera i ma kontrakt ważny do 2023 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy