REKLAMA
REKLAMA

Włosko-angielski pojedynek o gracza Lille

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  30.07.2020 21:02
Włosko-angielski pojedynek o gracza Lille

Herb Manchesteru United na koszulce  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United i Napoli to najpoważniejsi kandydaci, jeśli chodzi o zakontraktowanie najlepszego gracza francuskiego Lille minionego sezonu. Kolejka po Gabriela Magalhaesa jest jednak naprawdę długa.

Media donoszą o tym, że faworytami w wyścigu po tego zawodnika są działacze Napoli. Interesują się nim też w Paris Saint-Germain i Evertonie. Teraz do rywalizacji wkroczył zdaniem SkySports Manchester United.

Rywalizacja o Brazylijczyka


22-latek znalazł się na liście celów transferowych klubu z Old Trafford. Czerwone Diabły będą szukać wzmocnień przed nowym sezonem Ligi Mistrzów. Tymczasem Gabriel miałby kosztować w granicach 20 milionów funtów.

Sam zawodnik nie podjął jeszcze decyzji odnośnie swojej przyszłości. Jest w każdym razie świadomy dużego zainteresowania jego osobą. Część klubów miała wysyłać już swoje oferty w tej sprawie. Jedną z nich Everton, a drugą PSG.

Przesądzony transfer


To, że defensor opuści Lille jest raczej przesądzone. Gabriel ma za sobą udany sezon Ligue 1, który zakończył się przedwcześnie w kwietniu. Dołączył on do zespołu Les Dogues w 2017 roku, gdy przeniósł się do Francji z Brazylii. Działacze klubu nie chcą stawać mu na drodze dalszego rozwoju i są gotowi zaakceptować korzystną ofertę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Poro6niec | 31.07.2020 10:59

Los Gabriela jest przesądzony, ponieważ Lille w sprawozdaniu finansowym zobowiązało się do zarobienia 160 milionów euro do końca sierpnia. Bajeczki o "nie chcemy stawać na drodze dalszego rozwoju naszego piłkarza" można wsadzić sobie w nochala. Gdyby mogli, to by go zatrzymali. Tak samo jak Ikoneseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy