REKLAMA
REKLAMA

Manchester City odda Valencii jednego z piłkarzy

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Espana  |  30.07.2020 19:33
Manchester City odda Valencii jednego z piłkarzy

La Liga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Manchester City jest na ostatniej prostej w sprawie finalizacji transferu Ferrana Torresa z Valencii. Media donoszą, że w drugą stronę z Etihad Stadum na Estatio Mestalla podąży inny zawodnik - Yangel Herrera.

Wenezuelski pomocnik przeniesie się do Hiszpanii na roczne wypożyczenie. Valencia ma uzyskać przy tym opcję pierwokupu tego zawodnika. Wcześniej oba kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu Ferrana Torresa do Manchesteru City.

Herrera sprawdził się w La Liga


Yangel Herrera występował w tym sezonie w hiszpańskiej La Liga grając na wypożyczeniu w Granadzie. Pojawił się tam na boisku 36-krotnie, strzelając przy tym dwa gole i notując trzy asysty. Odegrał kluczową rolę i pomógł drużynie w awansie do europejskich pucharów. Granada zagra po raz pierwszy w Europa League.

Jeśli chodzi o Ferrana Torresa, to sam piłkarz jest zdecydowany na przenosiny do zespołu prowadzonego przez Josepa Guardiolę i już wcześniej ustalił warunki indywidualnego kontraktu z klubem z Etihad Stadium.

Udane negocjacje Manchesteru City


Przenosiny Torresa do Anglii są w zasadzie pewne. W środę doszło do kolejnej tury rozmów obu klubów. Media donoszą, że kwota transferu może opiewać na 25 milionów euro plus kolejnych 10 milionów euro w bonusach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58