Wygrana Udinese, Bologna na remis z Torino

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  02.08.2020 22:44

Łukasz Skorupski  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Zawodnicy US Sassuolo - w meczu ostatniej kolejki Serie A - przegrali z Udinese Calcio 0:1. W innym spotkaniu tej serii gier Bologna Calcio zremisowała z Torino FC 1:1.

Co działo się na terenie Sassuolo? Gracze Udinese byli blisko zdobycia premierowego trafienia w tej potyczce w 24. minucie. Ostatecznie jednak Larsen uderzył tylko w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Consigliego.

Piłkarze Udinese objęli prowadzenie w 53. minucie. Jak do tego doszło? Prawą stroną popędził Lasagna, zagrał do Okaki, a temu pozostało tylko skierować piłkę do siatki rywali.

W 68. minucie blisko szczęścia był Berardi. Zawodnikowi Sassuolo zabrakło jednak nieco precyzji i cały czas goście prowadzili jednym trafieniem na Mapei Stadium – Citta del Tricolore.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i podopieczni Gottiego pokonali zawodników de Zerbiego 1:0.

Teodorczyk w tej potyczce nie zagrał z powodu kontuzji kolana.

Ostatecznie zawodnicy Sassuolo zajęli ósme miejsce (51 punktów). Rywale uplasowali się na 13. lokacie; po zdobyciu 45 oczek.

W drugim meczu na premierowe trafienie czekaliśmy do 18. minuty. Wtedy to Soriano zagrał do Svanberga, a ten płaskim strzałem zdołał pokonać golkipera rywali, któremu niewiele zabrakło, by skutecznie interweniować.

W 66. minucie pokonany został zaś Skorupski. Verdi dograł do Zazy, ten nie zastanawiając się precyzyjnie przymierzył i doprowadził do wyrównania.

Więcej goli w tym spotkaniu już nie padło i potyczka zakończyła się remisem 1:1. Warto dodać, iż Skorupski rozegrał całe spotkanie dla gospodarzy.

Finalnie piłkarze gospodarzy zajęli 12. miejsce (47 punktów). Rywale uplasowali się natomiast na 16. lokacie. W tym sezonie turyńczycy zdobyli 40 oczek.