REKLAMA
REKLAMA

Milan negocjuje nowe kontrakty z trzema zawodnikami

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  29.07.2020 19:42
Milan negocjuje nowe kontrakty z trzema zawodnikami

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor Milanu Ricky Massara potwierdził, że klub prowadzi rozmowy dotyczące nowych kontraktów dla trójki ważnych zawodników drużyny - Zlatana Ibrahimovicia, Gianluigiego Donnarummy i Hakana Calhanoglu.

Najbardziej niepewna jest sytuacja szwedzkiego napastnika, którego kontrakt z Milanem wygasa z końcem sezonu. Rossoneri są jednak zainteresowani przedłużeniem współpracy z 38-letnim napastnikiem, który od czasu powrotu na San Siro w styczniu, zdobył osiem bramek w 18 występach we wszystkich rozgrywkach.

- Rozmawiamy z Mino Raiolą i staramy się robić to za kulisami, nawet jeśli w dzisiejszych czasach trudno cokolwiek ukryć przed mediami. Są kwestie, które wspólnie ocenimy. Liczy się także chęć Ibry do kontynuowania tej wspaniałej przygody, która w drugiej połowie sezonu była bardzo pozytywna - powiedział Massara w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, a przede wszystkim Ibra, że udało mu się ponownie udowodnić swoją wartość dla Milanu - dodał dyrektor Milanu.

Inna sytuacja Donnarummy


Włoskie media w ostatnich dniach informowały również o zmierzających ku końcowi negocjacjach w sprawie nowej umowy dla bramkarza Gianluigiego Donnarummy. 21-latek ma związać się z Milanem nowym trzyletnim kontraktem, gwarantującym mu zarobki w wysokości sześciu milionów euro oraz bonus w przypadku zdobycia przez drużynę mistrzostwa Włoch.

- To inna sytuacja, ale jesteśmy chętni i pewni, że możemy rozwiązać ją pozytywnie. Donnarumma ma kontrakt, ale chcielibyśmy, aby był dłuższy, co umożliwiłoby nam wspólnie stworzenie mocniejszej przyszłości - powiedział Massara.

Negocjacje z Calhanoglu


Klub prowadzi również działania zmierzające do podpisania nowej umowy z reprezentantem Turcji Hakanem Calhanoglu, który jest obecnie bardzo ważnym punktem drużyny prowadzonej przez Stefano Pioliego. Il Giornale w ostatnich dniach informowało, że Rossoneri są gotowi zaoferować 26-letniemu piłkarzowi nowy czteroletni kontrakt.

- Został mu jeszcze rok kontraktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co robi. W tym sezonie miał możliwość pokazać swój pełny potencjał. Rozmawiamy o jego sytuacji z jego agentem - dodał Massara.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Odet | 30.07.2020 11:48

Fajnie jakby cała trójka się dogadała z Milanem i została.
Będzie ciekawiej w przyszłym sezonie.
Pozdr.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy