Niezgoda z kolejnym golem

Jarosław Niezgoda w barwach Legii Warszawa
Obserwuj nas w

Kolejne trafienie za oceanem na swoje konto zapisał polski napastnik Jarosław Niezgoda, który obecnie broni barw Portland Timbers.

25-letni zawodnik tym razem wpisał się na listę strzelców w meczu 1/8 finału turnieju MLS is Back Tournament z FC Cincinatti. Niezgoda trafił do siatki w 67. minucie otwierając wynik spotkania, które w regulaminowym czasie gry ostatecznie zakończyło się remisem 1:1. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna Polaka, a decydującą jedenastkę wykorzystał właśnie Niezgoda.

Warto odnotować, że Niezgoda na murawie pojawił się dopiero trzy minuty przed zdobyciem gola. Dla Polaka był to drugi gol w czwartym występie w tym sezonie. Wcześniej na listę strzelców wpisał się w rozegranym w ostatni piątek meczu z Los Angeles FC.

Dzięki tej wygranej Portland Timbers awansowało do ćwierćfinału, w którym zagra z New York City.

Niezgoda od stycznia w MLS

Jarosław Niezgoda zawodnikiem Portland Timbers został w styczniu. Wówczas występujący w MLS klub zdecydował się zapłacić za niego Legii Warszawa 3,6 miliona euro.

Polską ekstraklasę napastnik opuszczał z bilansem 37 bramek w 78 występach.