REKLAMA
REKLAMA

Donnarumma gotowy na nową umowę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport Mediaset  |  28.07.2020 15:38
Donnarumma gotowy na nową umowę

Gianluigi Donnarumma  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Bramkarz Milanu Gianluigi Donnarumma jest coraz bliżej podpisania nowego kontraktu z klubem. Według włoskich mediów, w nowej umowie ma znaleźć się zapis gwarantujący zawodnikowi duży bonus w przypadku zdobycia przez drużynę mistrzostwa Włoch.

Przyszłość 21-letniego bramkarza od dłuższego czasu jest tematem intensywnych spekulacji. Wpływ na to ma oczywiście fakt, że jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2021 roku. Wszystko jednak zmierza do podpisania nowej umowy, co powinno nastąpić w najbliższym czasie.

Gdyby do tego nie doszło, Donnarumma prawdopodobnie pożegnałby się z zespołem już podczas najbliższego okna transferowego, bowiem dla Milanu byłaby to ostatnia okazja na zarobek z jego sprzedaży. W przyszłym roku bramkarz mógłby bowiem odejść za darmo.

Jak informuje Sportmediaset, Donnarumma ma związać się z Milanem na najbliższe trzy lata. Dzięki nowej umowie ma zarabiać sześć milionów euro rocznie, a dodatkowo ma otrzymać bonus w wysokości dwóch milionów euro, jeżeli Rossoneri zdobędą Scudetto w trakcie obowiązywania kontraktu.

Ponad 200 meczów w Milanie


Donnarumma całą profesjonalną karierę jest związany z zespołem z San Siro. Na boiskach Serie A debiutował w sezonie 2015/16 i od tamtej pory jest podstawowym bramkarzem Rossonerich. Na swoim koncie ma już 201 występów we wszystkich rozgrywkach, w tym 176 we włoskiej ekstraklasie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Cisek666 | 28.07.2020 18:37

Milan doskonale wie jaki ma skarb. I jeśli Gigi u utrzyma formę przez najbliższe 20 lat to Forza Milan.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy