REKLAMA
REKLAMA

Giuntoli: Nie śpieszymy się z decyzją ws. Koulibaly'ego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: DAZN  |  26.07.2020 13:15
Giuntoli: Nie śpieszymy się z decyzją ws. Koulibalyego

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Od jakiegoś już czasu nie milkną doniesienia związane z przyszłością Kalidou Koulibaly'ego. Na temat senegalskiego zawodnika głos zabrał dyrektor sportowy Azzurrich w osobie Cristiano Giuntoliego, przekonując, że do SSC Napoli nie trafiła żadna konkretna oferta w sprawie reprezentanta Senegalu.

Według medialnych doniesień 29-latek znajduje się na celowniku między innymi takich ekip jak: Manchester City, Manchester United, Liverpool FC, czy FC Barcelona. W każdym razie żadnych konkretnych rozmów w sprawie ewentualnego transferu nie przeprowadzano.

W teorii kolejka chętnych, w praktyce brak ofert


Najnowsze informacje środków masowego przekazu wskazują, że faworytem do pozyskania Koulibaly'ego jest wicemistrz Anglii. Sam zawodnik zresztą też ma być przekonany do tego, aby dołączyć do teamu dowodzonego przez Josepa Guardiolę. Okazuje się jednak, że żadne rozmowy w sprawie transakcji z udziałem zawodnika nie zostały jeszcze podjęte.

- Faktem jest, że w przeszłości piłkarz budził duże zainteresowanie i miał ciekawe propozycje. Nie spieszymy się jednak z podejmowaniem decyzji. Żadnych konkretnych ofert zawodnik zresztą nie otrzymał. Postrzegamy swoich zawodników za ważnych, więc na pewno będziemy chcieli z nimi rozmawiać o przyszłości - przekonywał przedstawiciel Azzurrich w rozmowie z DAZN.

Koulibaly ma kontrakt z teamem z Kampanii ważny do 2023 roku. W trakcie sezonu 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 31 meczach, licząc wszystkie rozgrywki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco