REKLAMA
REKLAMA

Media: Moses na radarze Romy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato.it  |  25.07.2020 11:53
Media: Moses na radarze Romy

Victor Moses  |  fot. Konstantin Chalabov /Sputnik/ Hepta /Sport P

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Włoskie media donoszą, że nawet jeśli Victor Moses nie zostanie wykupiony przez Inter Mediolan z Chelsea FC, to może zostać na kolejny sezon na Półwyspie Apenińskim. CalcioMercato.it donosi, że chętna na pozyskanie Nigeryjczyka może być AS Roma.

Moses trafił do teamu z miasta mody w styczniu na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego. Zawodnik w 14 rozegranych spotkaniach w szeregach Nerazzurrich zaliczył cztery asysty.

Moses zamieni Mediolan na Rzym?


Chociaż nigeryjski zawodnik miał okazję grać w koszulce Interu po przerwie pandemicznej, to wiele wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu wróci na Wyspy Brytyjskie. Najnowsze doniesienia mediów wskazują z kolei, że piłkarz znajduje się na celowniku Giallorossich.

Jest o tyle ciekawe, że ostatnio z wypożyczenia do Valencii CF wrócił Alessandro Florenzi. Wygląda jednak na to, że szkoleniowiec Wilków nie liczy w kolejnej kampanii na Włocha, woląc stawiać na Bruno Peresa. Moses mógłby być z kolei alternatywą dla 30-latka.

Zanim jednak Nigeryjczyk miałby trafić do teamu z Wiecznego Miasta, to z Romą musiałby się rozstać z Rickym Karsdorpem oraz Florenzim.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58