Parma z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  25.07.2020 19:07

Serie A  |  Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze Brescii Calcio przegrali z Parmą Calcio 1:2. Dla gospodarzy to 24 porażka w tym sezonie Serie A. Goście zanotowali zaś 13 triumf.

Dla obu klubów było to "spotkanie o pietruszkę". Gospodarze stracili bowiem matematyczne szanse na utrzymanie. Rywale już dawno zapewnili sobie ligowy byt i przed tą potyczką zajmowali spokojne miejsce w środku tabeli Serie A.

Jak wyglądało to spotkanie? Do przerwy nie zobaczyliśmy ani jednego trafienia. Najlepszą sytuację miał Kulusevski. W dziesiątej minucie zawodnik Parmy jednak przestrzelił i golkiper spadkowicza nie musiał nawet interweniować.

Kilka minut po zmianie stron zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. Wynik mógł zmienić Caprari, ale uderzył tylko w słupek i wciąż mieliśmy bezbramkowy remis.

Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 59. minuty. Wówczas Kulusevski, z prawej strony pola karnego, wypatrzył Darmiana, a ten nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce rywali.

Goście nie cieszyli się jednak długo z tego wyniku. Kilka minut potem Dessena wykorzystał błędy w szeregach przeciwników i doprowadził do wyrównania. W 68. minucie gospodarze mogli nawet wyjść na prowadzenie. W dobrej sytuacji znalazł się Aye, lecz na wysokości zadania stanął Sepe.

W 81. minucie bramkę strzelił Kulusevski. Otrzymał piłkę od Sligardiego i precyzyjnie przymierzył po długim słupku.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i przyjezdni zwyciężyli 2:1. Obecnie gospodarze są na 19. miejscu (24 oczka). Rywale zajmują dziesiątą lokatę. Do tej pory zgromadzili 46 punktów.

W następnej kolejce (29 lipca) Brescia zagra na wyjeździe z Lazio. Z kolei piłkarze Parmy, dzień wcześniej, podejmą Atalantę.