REKLAMA
REKLAMA

Gazidis: Pioli realizuje wizję władz Milanu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  23.07.2020 10:16
Gazidis: Pioli realizuje wizję władz Milanu

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezes zarządu AC Milan Ivan Gazidis ostatnio udzielił ciekawego wywiadu, który został opublikowany na łamach oficjalnej strony Rossonerich. Sternik mediolańskiego klubu dał do zrozumienia, że Stefano Pioli najlepiej realizuje wizję władz klubu związaną z powrotem Milanu na szczyt.

Ostatnio Półwysep Apeniński obiegła wiadomość, że obecny opiekun Czerwono-czarnych przedłużył swój kontrakt do 2022 roku. Tym samym przesądzone jest, że do klubu z Lombardii nie dołączył Ralf Rangnick. Jeden z przedstawicieli Milanu udzielił komentarza w tej sprawie.

- Nasze główne cele nigdy się nie zmieniły - powiedział Gazidis w rozmowie cytowanej przez oficjalną stronę internetową klubu.

Gazidis: Rozważaliśmy w ostatnim czasie różne warianty


- Rozważaliśmy różne opcje w ciągu ostatnich miesięcy, aby wybrać osobę, która najlepiej mogłaby ukierunkować naszą wizję, odnoszącego sukcesy Milanu, z młodą i ambitną drużyną wzmocnioną przez kilku doświadczonych zawodników, aby szybko zapewnić naszym kibicom ofensywny styl gry - kontynuował 55-latek.

- Stefano już realizuje tę wizję i udowodnił, że jest odpowiednim człowiekiem do tego zadania. Z pewnością to trener będzie odgrywał kluczową rolę w naszym zespole, który będzie zajmował się decyzjami na rynku transferowym, razem z kierownictwem klubu - zaznaczył Gazidis.

- Osobiście bardzo wierzę w pracę zespołową i cieszę się, że ta praca zaczęła przynosić owoce. Będziemy to kontynuować - uzupełnił działacz urodzony w Johannesburgu.

Dodajmy, że Milan po rozegraniu 35 spotkań ligowych plasuje się na szóstym miejscu z dorobkiem 59 punktów na koncie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

renegat | 23.07.2020 10:35

no coz takie juz sa decyzje wladz klubu. moze faktycznie Gazidis i Rangnick maja racje, ze w takich okolicznosciach nie ma sensu oddawac sterow nad klubem innej grupie.
.
Maldini, Massara i Pioli sie wykazali, ale teraz trzeba zrobic kolejny krok. tymczasem potrzebne sa transfery. 6-8 nowych zawodnikow, zarowno do podstawowego skladu jak i na lawke. nie wiem czy dzialacze sa w sprostac takiemu wyzwaniu? zwlaszcza, ze maja dosc ograniczone srodki. a potrzeby sa naprawde powazne: jeden srodkowy obronca, prawy obronca, lewy obronca/zmiennik, dwoch defensywnych pomocnikow/zmiennikow, dwoch ofensywnych pomocnikow lub skrzydlowych i jeden napastnik.

Klemens | 23.07.2020 10:40

Pioli wygrywa - "Pioli realizuje wizję władz Milanu" - poniekąd prawda, bo przecież chodzi o wygrywanie, czyż nie? A gdy-jeśli Pioli zacznie przegrywać, nawet wciąż grając tak samo, to już przestanie realizować rzeczoną wizję... Praca trenera to bardzo niewdzięczny kawałek chleba.

_tripletta_ | 23.07.2020 10:52

Mam sentyment do Pioliego i życzę mu jak najlepiej.
Koniec tego "kalectwa" w Mediolanie i może w przyszłym sezonie Milan również dostając się w przyszłym sezonie do LM będzie tworzył naprawdę mocną ekipę, a derby Mediolanu znowu będą najpiękniejsze.

MarkosSalInas | 23.07.2020 11:35

Miejsce w przedziale 5-7 to cel ac tottonero milanówek? Nisko upadli ale w sumie czego się spodziewać po najczęściej karanym klubie we Włoszech

guardian12 | 23.07.2020 12:01

MarkosSallnas ****ny trollu, Ty to sie znasz.

Baresi | 23.07.2020 12:02

MarcosSalinas
Pozdrawiam i życzę powodzenia w 7 klasie. Dojdą ci nowe przedmioty, a z twiom IQ, to może być ciężko do 8 się dostać.
Mniej meczy, więcej nauki zalecam...

Posesivo | 23.07.2020 15:04

Łysy cwaniak dobrymi wynikami i dobrą grą zrobił na złość władzom Milanu

MarkosSalInas | 23.07.2020 18:05

Baresi
Milan został ukarany za tottonero i calciopoli. Nie znasz historii czy jest po prostu dla ciebie niewygodna?seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy