REKLAMA
REKLAMA

Pomocnik Interu przejdzie operację

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  20.07.2020 19:20
Pomocnik Interu przejdzie operację

Kibice Interu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bez Matiasa Vecino będzie musiał sobie radzić Inter Mediolan do końca obecnego sezonu. Doświadczony pomocnik wkrótce przejdzie operację kontuzjowanego kolana.

28-letni Urugwajczyk z problemami zdrowotnymi zmagał się od dawna. Z tego powodu rozegrał zaledwie 22 minuty od czasu wznowienia rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Leczenie zachowawcze, które w przypadku Vecino zdecydował się zastosować sztab medyczny Nerazzurrich, nie przyniosło pożądanych efektów i teraz zapadła decyzja o przeprowadzeniu zabiegu.

"Jutro Matias Vecino przejdzie zabieg artroskopii, mający na celu naprawę łąkotki prawego kolana" - czytamy w oficjalnym komunikacie włoskiego klubu.

Niepewna przyszłość Vecino


Niewykluczone, że Vecino nie zagra już w barwach Nerazzurrich. Urugwajczyk, który w tym sezonie rozegrał 20 spotkań na boiskach Serie A, zdobywając dwa gole, znajduje się w gronie zawodników, którzy wymieniani się w kontekście opuszczenia klubu z San Siro.

Vecino do Interu Mediolan trafił latem 2017 roku za 24 miliony euro z Fiorentiny. Od tamtej pory rozegrał w jego barwach 96 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 11 goli. Jego obecna umowa z klubem obowiązuje do czerwca 2022 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

BOYSSAN | 20.07.2020 19:54

Ani pożytku z gracza ani sprzedac w to mercato teraz będzie wręcz niemożliwe :/
Marotta i Ausilio to bez wątpienia najbardziej zapracowani działacze w serieA :) szrotu do wypchaniu jest sporoseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy