REKLAMA
REKLAMA

Pioli jednak nie zostanie zwolniony z Milanu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  19.07.2020 17:50
Pioli jednak nie zostanie zwolniony z Milanu?

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według doniesień Corriere dello Sera nie jest wykluczone, że Stefano Pioli pozostanie po sezonie nadal trenerem AC Milanu. Przyszłość szkoleniowca Rossonerich stanęła pod znakiem zapytania w związku z doniesieniami dotyczącymi ewentualnego zatrudnienia Ralfa Rangnicka. Najnowsze informacje są jednak takie, że Pioli może zostać w ekipie z miasta mody.

Były szkoleniowiec ACF Fiorentiny może się pochwalić serią ośmiu meczów bez porażki w Milanie. Tym samym po koronapauzie ekipa z Lombardii nie przegrała spotkania.

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie


W związku z tym coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Pioli pozostanie trenerem mediolańskiej ekipy na kolejny sezon. Warto odnotować, że według gazety z Mediolanu opiekun Czerwono-czarnych może liczyć na pełne wsparcie zawodników.

Milan aktualnie plasuje się na szóstej pozycji w tabeli włoskiej ekstraklasy. Wiele wskazuje na to, że mediolański team w kolejnej kampanii będzie rywalizował w Lidze Europy. W najbliższym czasie Rossonerich czekają starcia z US Sassuolo, Atalantą BC, UC Sampdorią, czy Cagliari Calcio.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Cisek666 | 19.07.2020 19:01

Milan nie odpuści Ragnicka. Pioli może i zostanie i trenerem (kontrakt na rok z opcją przedłużenia w przypadku awansu do LM). Ragnick na stanowisko dyrektora technicznego, a jeśli w przyszłym sezonie Milan będzie grał cieńko to Pioli out i Ragnick na jego miejsce.

BOYSSAN | 19.07.2020 20:53

Nie chce mi się wierzyć w taki scenariusz ze zostaje Pioli i przychodzi Rangnick , dlaczego ? Ponieważ obu tym Panom Milan musiałby zapewnić dobry kontrakt i to nie roczny a przecież opłacają jescze Marco Giampaolo .seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy