REKLAMA
REKLAMA

Kolejny klub chce Gabriela. Brazylijczyk przed trudną decyzją

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  17.07.2020 17:40
Kolejny klub chce Gabriela. Brazylijczyk przed trudną decyzją

Parc des Princes  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Kolejne kluby dołączają do wyścigu o pozyskanie utalentowanego obrońcy Lille OSC Gabriela Magalhaesa. Poważnie zainteresowane pozyskaniem Brazylijczyka ma być także Paris Saint-Germain.

Do tej pory najczęściej mówiło się o jego możliwych przenosinach do Evertonu i Napoli. Oba kluby są zdecydowane na jego sprowadzenie i przedstawiły mu konkretne propozycje. 22-latek w tym tygodniu miał podjąć ostateczną decyzję w sprawie swojej przyszłości, ale tak się nie stało. Do walki włączył się bowiem kolejny klub.

Gabriel następcą Thiago Silvy?


Teraz kluby z Premier League i Serie A muszą liczyć się z dużą konkurencją. O Gabriela zaczęli również zabiegać przedstawiciele Paris Saint-Germain, którzy poszukują następcy Thiago Silvy, który żegna się z zespołem. Mistrzowie Francji idealnego kandydata widzą w jego rodaku, który ma za sobą bardzo dobry sezon na francuskich boiskach.

Przełomowy sezon Brazylijczyka


Gabriel Magalhes do Europy trafił na początku 2017 roku. Wówczas Lille zdecydowało się wyłożyć za niego trzy miliony euro. Sezon 2017/18 spędził jednak na wypożyczeniach w innych zespołach, najpierw w Troyes, a następnie w Dinamie Zagrzeb.

Przełomowy w jego karierze okazał się jednak niedawno zakończony sezon, w którym wywalczył sobie pewne miejsce w podstawowym składzie Lille. Świetne występy, w których zaliczył 34 we wszystkich rozgrywkach, zwróciły uwagę innych europejskich klubów i wszystko wskazuje na to, że już wkrótce piłkarz zrobi kolejny krok w swojej karierze.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco