REKLAMA
REKLAMA

Media: Dzeko rozstanie się z Romą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  17.07.2020 15:59
Media: Dzeko rozstanie się z Romą

Edin Dzeko  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Edin Dzeko najpewniej pożegna się tego lata z AS Roma, twierdzi na swoich łamach Corriere dello Sport. Reprezentant Bośni i Hercegowiny w trakcie trwającej kampanii jest jedną z pierwszoplanowych postaci Wilków.

34-letni zawodnik trafił do teamu ze stolicy Włoch latem 2016 roku, kosztując wówczas 11 milionów euro. W szeregach rzymian zawodnik zdołał już rozegrać 218 spotkań.

Za darmo umarło


Dzeko co prawa w minionym roku przedłużył o dwa lata swój kontrakt z ekipą z Wiecznego Miasta. Wygląda jednak na to, że był to zabieg, mający na celu rozstanie się z zawodnikiem, ale pod warunkiem, że pojawi się chętny, który wyłoży odpowiednią sumę pieniędzy za Bośniaka.

Chętnych nie brakuje


W ostatnim czasie media we Włoszech spekulowały, że Dzeko znajduje się na celowniku Interu Mediolan, czy Juventusu FC. Szczególnie klub z Lombardii jest zainteresowany pozyskaniem piłkarza, mając nadzieję, że doświadczony napastnik mógłby w zespole wypełnić lukę, gdyby szeregi Nerazzurrich pożegnał Lautaro Martinez.

Dodajmy, że w trakcie sezonu 2019/2020 piłkarz wystąpił łącznie w 39 spotkaniach, notując w nich 18 trafień i 10 asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

PaoloNapoli | 18.07.2020 02:45

218 meczów od 2016 roku?! Nie wiem, gdzie taką dawkę mogłaby zaliczyć Roma. Dżeko gra w Rzymie od 2015 roku, przez jeden sezon był tam wypożyczony.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy