Cagliari na remis z Sassuolo

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  18.07.2020 21:22

Serie A  |  Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze Cagliari Calcio (w ramach potyczki Serie A) zremisowali z piłkarzami US Sassuolo 1:1. Tym samym zawodnicy De Zerbiego są niepokonani w lidze od 21 czerwca.

Faworytem tej potyczki byli przyjezdni. W końcu zawodnicy Sassuolo w pięciu ostatnich spotkaniach ligowych zdobyli 13 punktów. Oczka stracili jedynie z Juventusem. Rywale z Sardynii nie triumfowali zaś w Serie A od 27 czerwca.

Co działo się w tym spotkaniu? Goście objęli prowadzenie już w 12. minucie tego sobotniego meczu na Sardynii. Wtedy to gracze De Zerbiego mieli rzut rożny, piłka trafiła do Caputo, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem głową.

Kilka minut po zmianie stron drugim żółtym kartonikiem, a w konsekwencji czerwonym, został ukarany Carboni. Wydawało się, że goście mają to sobotnie spotkanie całkowicie pod kontrolą.

Zawodnicy z Sardynii zdołali jednak doprowadzić do wyrównania. W 63. minucie bramkę zdobył Joao Pedro, który wykorzystał podanie od Roga.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym oczku.

W tym momencie zawodnicy Cagliari zajmują jedenaste miejsce (42 punkty). Tymczasem rywale są na ósmej lokacie (48 oczek).

W następnej serii gier klub z Sardynii zmierzy się na wyjeździe z Lazio Rzym. Natomiast Sassuolo podejmie AC Milan.