Fiorentina z pełną pulą, remis na Dacia Arena

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: SerieA.pl  |  15.07.2020 23:46

Federico Chiesa  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
US Lecce przegrało na swoim obiekcie z ACF Fiorentiną, a Udinese Calcio podzieliło się punktami z SS Lazio w meczach 33. kolejki Serie A. Rzymianie są już od czterech meczów bez wygranej.

US Lecce - ACF Fiorentina 1:3

Batalia na Stadio Ettore Giardiniero była istotna przede wszystkim dla US Lecce, które wciąż walczy o utrzymanie ligowego bytu. Team z Toskanii gra natomiast o to, aby w jak najlepszym stylu zakończyć rozgrywki. Po ostatnim gwizdku sędziego powodu do radości mieli Fioletowi, którzy już do przerwy prowadzili 3:0 po golach Federico Chiesy, Rachida Ghezzala i Patricka Cutrone. Szczególnie drugie trafienie zasługuje na uwagę, bo padło po efektownym strzale z rzutu wolnego. Bramkę dla teamu ze strefy spadkowej zaliczył z kolei Jevhen Szachow.

Udinese Calcio - SS Lazio 0:0

Goli zabrakło z kolei w batalii z udziałem Udinese Calcio i SS Lazio. W każdym razie warto odnotować, że w piątej minucie doliczonego czasu gry bliski zdobycia bramki był Rodrigo de Paul, ale ostatecznie bez efektu. Tym samym rzymianie zaliczyli kolejny bój bez zwycięstwa, co pozwala przypuszczać, że teamowi Simone Inzaghiego na ostatniej prostej rozgrywek brakuje paliwa. Zawodnicy Orłów są bez wygranej już od czterech meczów, a już w weekend czeka ich starcie z Juventusem FC.