REKLAMA
REKLAMA

Media: Glik i Gervinho lada moment w Benevento

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  15.07.2020 20:51
Media: Glik i Gervinho lada moment w Benevento

Kamil Glik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Po pozyskaniu Loica Remy'ego wszystko wskazuje na to, że wkrótce świeżo upieczony beniaminek Serie A w postaci Benevento Calcio zasilą dwaj kolejni zwodnicy. Wielce prawdopodobne, że do ekipy z południa Włoch trafi reprezentant Polski.

Pod skrzydła Filippo Inzaghiego ma trafić Kamil Glik, który dołączy do Benevento z AS Monaco. Tym samym polski defensor wróci na Półwysep Apeniński, co sugeruje Corriere dello Sport. Przypomnijmy, że w przeszłości polski piłkarz bronił barw między innymi Torino FC.

Beniaminek podbija mercato


Kolejnym zawodnikiem, mającym wzmocnić szeregi teamu z Kampanii, jest z kolei Gervinho. Iworyjczyk do teamu z Kampanii ma trafić z Parmy Calcio, do której trafił w 2018 roku. 33-latek zaliczy najpewniej swój trzeci klub w Serie A, mając podpisać z Benevento umowę na trzy lata. Odnotujmy, że pierwszą ekipą we Włoszech dla zawodnika była AS Roma.

Powyższe doniesienia dają jasno do zrozumienia, że sternicy Czarownic intensywnie pracują nad wzmocnieniami swojego zespołu, nie chcąc być dostarczycielem punktów w kolejnej kampanii Serie A. Dodajmy, że Benevento po dwóch latach przerwy wraca do najwyższej klasy rozgrywkowe we Włoszech.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Elseid_Design | 15.07.2020 23:31

No i fajnie. Kolejny Polak w mojej ulubienej lidze. Jeszcze Karbowik do Napoli i będzie git.

Fan_Tulipan | 16.07.2020 12:26

Derby Kampanii będą ciekawe.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy