REKLAMA
REKLAMA

Inzaghi: To trudny okres dla Lazio

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  14.07.2020 18:18
Inzaghi: To trudny okres dla Lazio

Simone Inzaghi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Szkoleniowiec Lazio Simone Inzaghi przyznaje, że jego drużyna, która przegrała trzy kolejne ligowe spotkania, przeżywa trudny okres.

W bazie treningowej pojawił się ostatnio prezydent klubu Claudio Lotito, który odbył rozmowę z drużyną, trenerem, a także sztabem szkoleniowym.

- Zawsze wymieniamy się pomysłami z klubem, zawodnikami i sztabem, niezależnie od wyników. W ciągu ostatnich kilku dni odbyliśmy kilka rozmów, bo dobrze wiemy, że przechodzimy przez trudny okres. Chłopaki dają z siebie wszystko, ale to nie wystarczy, kiedy mamy tak ograniczone możliwości rotacji składu - powiedział Inzaghi.

- Nie ma czasu na trening, jedyne co możemy zrobić to spróbować jak najlepiej się zregenerować między meczami. Musimy to robić z meczu na mecz - dodał szkoleniowiec Lazio.

Inzaghi wierzy w Lazio


Inzaghi nie lekceważy rywala, ale wierzy również w swój zespół przed meczem z Udinese. - Jestem przekonany, że w Udine rozegramy dobre spotkanie, nawet jeśli nie będzie łatwo - powiedział Inzaghi.

- Udinese ma świetnego trenera i wielu mocnych zawodników. Zasługują na więcej punktów niż mają obecnie. Oprócz ostatniej porażki z Sampdorią są w dobrej formie i będą zmotywowani do zapewnienia sobie utrzymania w Serie A - dodał szkoleniowiec Lazio.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
06.08 20:57