REKLAMA
REKLAMA

Barcelona straci zawodnika na rzecz Rossonerich?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Mundo Deportivo  |  14.07.2020 13:56
Barcelona straci zawodnika na rzecz Rossonerich?

Kibice AC Milan  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca FC Barcelony będący aktualnie na wypożyczeniu w Realu Betis w osobie Emersona Royala znajduje się na celowniku AC Milanu, donosi Mundo Deportivo. Klub z Lombardii to jednak niejedyny chętny na pozyskanie prawego defensora, którego wartość szacowana jest na 30 milionów euro.

21-letni zawodnik do ekipy z Andaluzji został wypożyczony do końca czerwca 2021 roku. W związku z tym, gdyby wypożyczenie zawodnika zostało skrócone, obciążałoby to finansowo Barcę. Taki stan rzeczy sprawia, że suma odstępnego za zawodnika siłą rzeczy musiałaby być wyższa.

O ile piłkarz w normalnych okolicznościach kosztowałby prawdopodobnie mniej więcej 25 milionów euro, to sytuacja ze skróceniem wypożyczenia może sprawić, że ta kwota zostałaby podwyższona do 30 milionów euro.

Dodajmy, że Emerson Royal znajduje się też na celowniku Evertonu, Tottenhamu Hotspur, Newcastle United, Bayeru Leverkusen i Borussii Dortmund. Brazylijczyk w 31 meczach ligowych zdobył trzy bramki, notując też pięć asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

FCHollywood | 14.07.2020 21:18

"którego wartość szacowana jest na 30 milionów euro" Szacowana przez kogo? Jego wartość rynkowa, to raptem 18 milionów euro.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy