REKLAMA
REKLAMA

Barcelona w trakcie analizy ew. transferu Lautaro

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.07.2020 13:28
Barcelona w trakcie analizy ew. transferu Lautaro

Lautaro Martinez  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent FC Barcelony Josep Maria Bartomeu w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że klub z Katalonii cały czas rozważa pozyskanie Lautaro Martineza z Interu Mediolan. Argentyńczyk już od kilku miesięcy łączony jest przez media z przeprowadzką z Włoch do Hiszpanii.

Sternik Blaugrany zasugerował, że negocjacje z władzami Nerazzurrich mogą być wznowione jeszcze tego lata.

Napastnik Interu jednak dołączy do Barcy?


- Najbliższe okno transferowe będzie wyjątkowe. Wielkie klubu będą w pewnym stopniu ograniczone z powodów ekonomicznych. W każdym razie Barcelona zawsze odgrywa jedną z kluczowych ról w trakcie sesji transferowej - rzekł sternik Dumy Katalonii w rozmowie z TV3.

- W kontekście Lautaro Martineza negocjacje są obecnie zawieszone. Rozmawialiśmy z działaczami Interu kilka tygodnii temu. Jesteśmy aktualnie w fazie analizy - zaznaczył Bartomeu.

Przyszłość Messiego w stolicy Katalonii!


Prezydent hiszpańskiego klubu odniósł się również do rozmów w sprawie nowego kontraktu dotyczących Leo Messiego.

- Rozmawiamy z Leo, rozmawialiśmy i będzie na pewno jeszcze rozmawiać - mówił Bartomeu.

- To najlepszy piłkarz w historii. Messi ma przed sobą jeszcze wiele lat gry, cały czas jest w świetnej dyspozycji - kontynuował 57-latek.

- Nie mam żadnych wątpliwości, że będzie kontynuował swoją karierę w Barcelonie. Zresztą jego miejsce w tym klubie będzie także po zakończeniu piłkarskiej kariery - skwitował Bartomeu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

BayernMunchenFA | 13.07.2020 16:16

Trzy razy prosto piłkę kopnoł i strzelił kilkanaście bramek jakimś ogórkom i już wart jak drugi Ronaldinho.Dajcie spokój.

hablador | 13.07.2020 17:09

Jakże inaczej brzmi hasło "110 mln za Lautaro" w lipcu po ostatnich wyczynach. Spadek formy czy to realne umiejętności wychodzą?

BOYSSAN | 13.07.2020 17:49

Po przerwie po pandemii cały Inter gra delikatnie mówiąc piach. Jesień pokazała ze potencjał jest ogromny a weryfikacja nastąpi w przyszłym sezonie w Interze bądź Barcelonie jeśli uzbiera kasęseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy