REKLAMA
REKLAMA

Gattuso: Musimy poprawić skuteczność

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.07.2020 08:35
Gattuso: Musimy poprawić skuteczność

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Rezultatem 2:2 zakończył się bój w ramach 32. kolejki włoskiej ekstraklasy, w którym SSC Napoli mierzyło się z AC Milanem. Szkoleniowiec Azzurrich nie ukrywał niezadowolenia po zakończeniu spotkania z powodu niewykorzystanych sytuacji strzeleckich swojego zespołu.

Gattuso po raz pierwszy miał okazję zmierzyć się ze swoim byłym klubem jako trener. Przypomnijmy, że opiekun teamu z Kampanii wiele lat spędził w klubie z miasta mody. Najpierw jako piłkarza, a później jako trener.

- To był mój pierwszy mecz z Milanem, klubem, który ukształtował mnie jako człowieka. To było dla mnie wyjątkowe spotkanie - mówił trener Rossonerich przed kamerą Sky Sport Italia.

Wynik na 2:2 ustalił Franck Kessie, wykorzystując rzut karny. W enigmatyczny sposób wypowiedział się na temat "jedenastki" trener teamu z Mediolanu.

Gattuso: Nie jestem sędzią


- Nie pytaj mnie o rzut karny, bo nie udzielę odpowiedzi. Nie jestem sędzią - rzekł do reportera Gattuso w trakcie swojej wypowiedzi.

- Myślę jednak, że osiągnęliśmy rekord w Serie A pod względem rzutów karnych dyktowanych za dotknięcie piłki ręką. W moim te zasady trzeba zmienić. Ci, którzy uprawiają sport wiedzą, że w trakcie wyskoku ręce są niezbędne. Mówi się o tym od dwóch lat i nic się nie zmienia - powiedział trener Rossonerich.

- Wkurza mnie też to, że moi piłkarze potrzebują sześciu, czy nawet siedmiu szans na zdobycie bramki. Nie mam tu na myśli nie tylko napastników, ale także o pozostałych piłkarzy. Stwarzamy sobie wiele okazji strzeleckich i ich nie kończymy. To na pewno musimy poprawić - stwierdził Gattuso.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58