REKLAMA
REKLAMA

Zieliński: Czuję się dobrze w Napoli

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  11.07.2020 09:51
Zieliński: Czuję się dobrze w Napoli

Piotr Zieliński  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pomocnik SSC Napoli Piotr Zieliński w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów dał do zrozumienia, że w ciągu najbliższych dni powinna zostać ogłoszona oficjalna informacja na temat jego nowej umowy. Reprezentant Polski nie ukrywa też, że w kolejnej kampanii zamierza walczyć o najwyższe cele z ekipą z Kampanii.

Polski piłkarz w rozmowie ze Sky Sport Italia pozwolił sobie również na kilka pochlebnych słów w kierunku swojego trenera w szeregach Azzrrich.

- Gennaro Gattuso to trener z charyzmą w trakcie meczów. To twardy facet - mówił Zieliński.

- Co do mojego nowego kontraktu, to negocjacje trwają w tej sprawie już od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni moja nowa umowa z klubem zostanie ogłoszona - kontynuował Polak.

- Czuje się dobrze w Neapolu i chcę nadal grać w Napoli - powiedział zawodnik.

Dodajmy, że 26-latek dołączył do teamu z siedzibą na Stadio San Paolo w sierpniu 2016 roku, będąc obecnie kluczową postacią w zespole.

- Mamy bardzo silną drużynę. Nawet jeśli ktoś od nas odejdzie, to przyjdą w miejsce tych zawodników nowi piłkarze, więc nadal będziemy silni - przekonywał "Zielu".
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

Fan_Tulipan | 11.07.2020 11:10

"Czuje się dobrze w Neapolu i chcę nadal grać w Napoli"
Bardzo dobrze Panie Piotrze popieram ten wybór i decyzję. Cieszę się, że nie podziela Pan opinii redaktorzyny Święcickiego, który uważa, że powinien Pan uciekać z Napoli.

xxBANGxx | 11.07.2020 11:40

Święcicki to pasjonat Serie A. Nie nazwałbym go 'redaktorzyną' tylko dlatego, że mówi coś co jest nie po mojej myśli. :)

Posesivo | 11.07.2020 12:35

Klubowo ma potencjał na coś więcej niż Napoli

Fan_Tulipan | 11.07.2020 14:01

@xxBANGxx
większymi entuzjastami jesteśmy ja lub Ty, ponieważ zajmujemy się calcio za darmo, a p. M. Święcicki robi to za pieniądze zawodowo.

Fonek | 11.07.2020 17:22

Sam ciśniesz po Miliku jak nie powiem po czym a czepiasz się jak ktoś mówi, że Zieliński powinien grać w lepszym klubie niż Napoli. Nie powiem jak to się nazywa.

Fan_Tulipan | 11.07.2020 19:32

Nie bardzo rozumiem co ma wspólnego w tej sytuacji Milik z Zielińskim?seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy