REKLAMA
REKLAMA

Media: Roma z porozumieniem ws. Smallinga

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: SportItalia  |  10.07.2020 14:47
Media: Roma z porozumieniem ws. Smallinga

Chris Smalling  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji SportItalia sternicy AS Romy zawarli porozumienie z Manchesterem United w sprawie wykupienia Chrisa Smallinga za 20 milionów euro. Dzisiaj miały być przeprowadzone kolejne negocjacje w tej sprawie.

Ekspert popularnego włoskiego serwisu piłkarskiego Alfredo Pedulla przekonuje, że doszło do przełomu w rozmowach. Wygląda na to, że angielski defensor będzie przez kolejny rok w stołecznej drużynie na zasadzie wypożyczenie, które będzie kosztować Romę trzy miliony euro. Po tym czasie rzymianie mają obowiązkowo wykupić Smallinga za 17 milionów euro.

Nastąpił przełom w rozmowach


Warto odnotować, że rzymianie mieliby regulować płatność za Anglika w trzech ratach, co ma na celu ograniczenie niebezpieczeństwa kryzysu finansowego w Romie. Smalling od momentu, gdy trafił do Włoch, stał się jedną z kluczowych postaci Giallorossich.

30-letni zawodnik aktualnie leczy uraz przywodziciela. Smalling w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 32 meczach, notując w nich dwa trafienia i jedną asystę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

xxBANGxx | 10.07.2020 15:34

Dobry news dla fanów Romy. Anglik w Rzymie odżył na tyle, że powinien dostać szansę w kadrze. Rozgrywa naprawdę dobry sezon, sam jestem tym zaskoczony, bo myślałem, że najlepsze lata już za nim (kiedyś to był wielki talent), a tu proszę.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy