REKLAMA
REKLAMA

Juventus czeka na włoski talent?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Alfredo Pedulla  |  09.07.2020 15:06
Juventus czeka na włoski talent?

Piłkarze Juventusu FC  |  fot. Grzegorz Wadja

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pomocnik Romy Nicolo Zaniolo nadal znajduje się w gronie kandydatów do wzmocnienia Juventusu. Stara Dama między innymi ze względu na utalentowanego reprezentanta Włoch miała zrezygnować ze starań o pozyskanie Sandro Tonaliego.

W Rzymie najchętniej zatrzymaliby urodzonego w 1999 roku zawodnika na wiele najbliższych lat, sam piłkarz również jest szczęśliwy w stolicy Włoch. Ekspert ds. transferów Alfredo Pedulla sugeruje jednak, że do ewentualnego transferu mogłyby doprowadzić problemy finansowe Romy.

Zaniolo jest wyceniany na 60 milionów euro, ale według Alfredo Pedullli, Romę do sprzedaży swojego piłkarza mogłaby również skłonić oferta opiewająca na 50 milionów euro plus bonusy

Zaniolo na radarze Juventusu


Nie jest tajemnicą, że jednym z klubów zainteresowanych utalentowanym Włochem jest Juventus. Włoskie media informowały już o tym kilka miesięcy temu. Na razie nie doszło do żadnych konkretnych rozmów w sprawie transferu, ale nie oznacza to, że Nicolo Zaniolo nie znajduje się w planach Starej Damy. Wręcz przeciwnie.

Jeszcze niedawno z przenosinami do Juventusu łączony był również pomocnik Brescii Calcio Sandro Tonali, ale temat wydaje się być nieaktualny. Stara Dama swój wzrok miała skierować właśnie ku Zaniolo.

Czy przenosiny pomocnika Romy na Allianz Stadium latem są możliwe? Tak, ale na ewentualne konkrety i rozmowy będzie trzeba prawdopodobnie poczekać do sierpnia.Do tego czasu Juventus prawdopodobnie będzie chciał sfinalizować sprzedaż kilku zawodników, bardziej jasna będzie również sytuacja finansowa Romy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

BayernMunchenFA | 09.07.2020 15:34

Włoskie talenty takie niby silne ,a na ostatnim mundialu nawet się zakwalifikować nie umieli :D

JerryF | 09.07.2020 19:49

Kolego trolu, jakie miejsca zajeli na ostatnich mistrzostwach Europy u-19 i mistrzostwach świata u-20 Włosi i Niemcy?
Czekam na odpowiedź :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy