REKLAMA
REKLAMA

Gattuso: Milik chce zmienić otoczenie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  09.07.2020 08:58
Gattuso: Milik chce zmienić otoczenie

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Napoli Gennaro Gattuso przyznał, że reprezentant Polski Arkadiusz Milik chce zmienić barwy klubowe podczas letniego okna transferowego. Trener klubu z Stadio San Paolo nie zamierza zatrzymać Polaka na siłę w drużynie.

Polski napastnik od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem Napoli. Jego kontrakt z klubem wygasa w czerwcu przyszłego roku, a Milik nie jest zainteresowany jego przedłużeniem. Wśród klubów zainteresowanych sprowadzeniem reprezentanta Polski wymieniano Juventus, Atletico Madryt, a także Tottenham Hotspur.

W czwartek głos w sprawie przyszłości Milika zabrał dyrektor sportowy Napoli Cristiano Giuntoli, który przyznał, że Polak jest zdecydowanie bliżej odejścia niż przedłużenia umowy. Po zakończeniu meczu z Genoa o przyszłość napastnika pytany był również szkoleniowiec Gennaro Gattuso.

- Trudno jest znaleźć kogoś lepszego niż Milik. Jednak, gdy zawodnik uważa, że jego czas w klubie się skończył i chce zmienić otoczenie, trzeba go wysłuchać. Nie można próbować trzymać kogoś wbrew jego woli. Wtedy trudno jest skłonić go do słuchania albo sprawić, aby jego mentalność była prawidłowa. Musisz szanować życzenie zawodnika - powiedział szkoleniowiec Napoli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Fan_Tulipan | 09.07.2020 12:02

"Jednak, gdy zawodnik uważa, że jego czas w klubie się skończył i chce zmienić otoczenie, trzeba go wysłuchać..."
Jeżeli Milik tak uważa to ja się z nim całkowicie zgadzam.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy