REKLAMA
REKLAMA

Inzaghi: Celem zapewnienie prawa gry w Lidze Mistrzów

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  07.07.2020 23:27
Inzaghi: Celem zapewnienie prawa gry w Lidze Mistrzów

Simone Inzaghi  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
SS Lazio we wtorkowy wieczór w meczu 31. kolejki włoskiej ekstraklasy niespodziewanie przegrało z US Lecce 1:2. Tymczasem po zakończeniu spotkania szkoleniowiec stołecznej drużyny dał do zrozumienia, że Lazio nie myśli już o mistrzostwie, skupiając się na zapewnieniu sobie miejsca premiowanego grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Stołeczny team poniósł swoją drugą porażkę z rzędu. O ile przegrana z AC Milanem mogła być w pewnym sensie wkalkulowana, bo nie grali w tym starciu Ciro Immobile oraz Felipe Caicedo, to nieco inaczej wyglądała sytuacja w kontekście boju z zespołem Giallorossich.

- Przegraliśmy trzy mecze w ciągu 15 dni, po wielu miesiącach bez porażki, więc to nie przypadek - mówił Simone Inzaghi w rozmowie przed kamerą Sky Sport Italia.

- Mogę jedynie podziękować zespołowi za wszystko, co zrobił. To naturalne, że jesteśmy rozczarowani, biorąc pod uwagę, jak dobrze sobie radziliśmy przed przerwą, ponieważ niektórzy z nieobecnych naprawdę zrobiliby dzisiaj dużą różnicę - kontynuował Włoch.

- W każdym razie nasze marzenie musi być kontynuowane, czyli matematyczne zapewnienie sobie prawa gry w Lidze Mistrzów. Mamy nadzieję, że uda się to osiągnąć jak najszybciej. To nasz jedyny cel - zakomunikował Inzaghi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

FCHollywood | 08.07.2020 00:30

Tego im nikt nie zabierze, ale w sumie co ma mówić jak już o nic nie walczy.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy