REKLAMA
REKLAMA

Maldini: Nie wiem, czy będzie dla mnie miejsce w Milanie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.07.2020 22:48
Maldini: Nie wiem, czy będzie dla mnie miejsce w Milanie

Paolo Maldini  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cały czas niejasna jest przyszłość Paolo Maldiniego w AC Milanie. Co ciekawe nawet sam zainteresowany nie wie, co go czeka w niedalekiej przyszłości. Były reprezentant Włoch udzielił krótkiej wypowiedzi na ten temat przed kamerą DAZN tuż przed starciem Rossonerich z Juventusem FC.

Maldini może zostać wiceprezydentem Milanu, będąc jednocześnie ambasadorem klubu. Podobną rolę w Juve ma Pavel Nedved. Kłopot w tym, że ikona Czerwona-czarnych nie potrafi pogodzić się z tym, że Ralf Rangnick ma być w Milanie nie tylko trenerem, ale również ma odpowiadać za politykę transferową klubu.

- Nie wiem, czy w przyszłości znajdzie się dla mnie miejsce w klubie. Na razie skupiam się na tym, aby Milan jak najlepiej zakończył sezon. Wciąż jest dużo spotkań do rozegrania, a drużynę stać na wiele dobrego. Dopiero po zakończeniu rozgrywek będzie można się zastanowić, co dalej - powiedział Maldini cytowany przez Football Italia.

Włoch został wprost zapytany, czy chce zostać w klubie. Odpowiedź była zaskakująca. - To trudne pytanie. W każdym razie moja więź z Milanem nie podlega dyskusji, tego każdy może być pewny - zakomunikował Maldini.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy