REKLAMA
REKLAMA

Osimhen jednak nie trafi do Napoli?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.07.2020 18:30
Osimhen jednak nie trafi do Napoli?

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Najnowsze doniesienia Football Italia wskazują, że Victor Osimhen ostatecznie może nie trafić do SSC Napoli. Klub z Kampanii był w trakcie finalizowania transakcji z udziałem zawodnik, ale ten chyba czeka na ofertę z Premier League, sugeruje popularny serwis piłkarski.

Powyższe doniesienia są o tyle ciekawe, bo reprezentant Nigerii zdążył już pojawić się na Stadio San Paolo, spotkał się z Gennaro Gattuso w jego domu. Zawodnik był nawet w domu prezydenta Azzurrich Aurelio De Laurentiisa na wyspie Carpi.

Temat wysypie się na ostatniej prostej?


Wszystko wskazywało na to, że Osimhen wzmocni zatem triumfatora ostatniej edycji Pucharu Włoch. Na dzisiaj sytuacja wygląda jednak tak, że Nigeryjczyk rozmyślił się z tematu przeprowadzki do teamu z południa Włoch.

Nigeryjski piłkarz w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 38 spotkaniach, w których strzelił 18 goli, notując też sześć asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

dalmare | 07.07.2020 19:32

Raczej transfer jest na etapie uzgadniania przez obu prezydentów transakcji Osimhena i Gabriela, wynik negocjacji jutro lub 48 godzin.

Fan_Tulipan | 07.07.2020 20:00

Nietypowo jest przeprowadzana ta transakcja, a mnogość informacji o otoczeniu Nigeryjczyka oraz wahaniu się samego zawodnika co do gry we Włoszech nie wzbudza optymizmu co do pozytywnego zakończenia tej operacji. Osimhen gra na czas nim powie "tak" Napoli? Czyżby czekał na inny klub?

Poro6niec | 08.07.2020 15:40

Tak samo robił rok temu Pepe grając na czas z oferta Napoli. Koniec końców wyszło na jego i przeszedł do wymarzonej Anglii.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy