REKLAMA
REKLAMA

Pioli: Potrzebujemy wielkiego Milanu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  06.07.2020 17:49
Pioli: Potrzebujemy wielkiego Milanu

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
We wtorkowy wieczór czeka nas hit Serie A, w którym AC Milan zmierzy się u siebie z Juventusem. Szkoleniowiec gospodarzy Stefano Pioli stwierdził, że zwycięstwo jego zespołu będzie możliwe tylko wtedy, gdy na boisku zobaczymy wielki Milan.

- Motywacja poprowadzi nas do przezwyciężenia naszych problemów i rozegrania najlepszego spotkania przeciwko Juventusowi. Musimy wszystko robić bardzo dobrze, bo gramy przeciwko drużynie, która wygrywa wszystko w ostatnich latach. Musimy w pełni wyrazić siebie - powiedział Pioli.

- Powiedziałbym, że nawet w przeszłości pracowaliśmy nad pewnymi sytuacjami, ale teraz mamy więcej ciągłości. Prezentujemy wysoki poziom, wygraliśmy z dwiema drużynami, które są przed nami w ligowej tabeli. Ale przeciwko Juventusowi, musisz jeszcze bardziej podnieść swój poziom - kontynuował szkoleniowiec Milanu.

- Przyjeżdża do nas najlepsza drużyna i jeśli chcemy uzyskać wyjątkowy wynik, będziemy musieli włożyć w ten mecz niezwykły wysiłek. Będziemy potrzebowali wielkiego Milanu - dodał Pioli.

Występ Calhanoglu pod znakiem zapytania


Pod dużym znakiem zapytania stoi występ we wtorkowym meczu Hakana Calhanoglu. Pioli decyzję w sprawie występu reprezentanta Turcji podejmie w ostatniej chwili.

- Mamy decydujące treningi dzisiaj i jutro. Ma problem z łydkami, ale mam nadzieję, że będzie do naszej dyspozycji - powiedział trener Rossonerich.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Heniok | 07.07.2020 10:41

Wielkiego Milanu potrzeba od przeszło dekady :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy