REKLAMA
REKLAMA

Tottenham odrzucił ofertę Juventusu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Telegraph  |  03.07.2020 23:03
Tottenham odrzucił ofertę Juventusu

Aaron Ramsey  |  fot. Abaca/Hepta/SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus przedstawił Tottenhamowi Hotspur ofertę zawodników. Stara Dama chciała ściągnąć do Turynu Tanguya Ndombele, oferując w zamian Aarona Ramsey'a. Propozycja ta została jednak odrzucona przez Tottenham Hotspur.

Ndombele dołączył do Tottenhamu latem ubiegłego roku za rekordową kwotę 60 milionów euro, która trafiła na konto Olympique Lyon. 23-letni Francuz nie może jednak liczyć na regularne występy w drużynie prowadzonej przez Jose Mourinho i jest mocno łączony z opuszczeniem Kogutów.

Wśród klubów zainteresowanych jego sprowadzeniem wymieniany był Juventus. Jak informuje Daily Telegraph, przedstawiciele włoskiego klubu zaoferowali w zamian Tottenhamowi Aarona Ramseya, ale oferta ta została odrzucona. Również ze względu na wysokie oczekiwania finansowe samego zawodnika.

Ndombele, który ma na swoim koncie sześć występów w reprezentacji Francji, jest związany z Tottenhamem umową do czerwca 2025 roku.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 04.07.2020 10:22

Tottenham to już chyba nie wskoczy szybko do top 4... mogę się mylić ale te ich przysłowiowe 5 minut i coroczna gra w LM skończyła się, nie wiem czy to po przegranym finale LM drużyna podupadła ale nietrafiony transfer Ndombele, Mourinho na ławce.... do spłacenia nowy stadion a więc bez awansu do LM pewnie będą sprzedawać najlepszych i możliwe że odejdzie Kane, który od kilku lat jest łączony z najlepszymi klubami.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy