REKLAMA
REKLAMA

Gasperini: Rozegraliśmy wspaniały mecz

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  03.07.2020 09:58
Gasperini: Rozegraliśmy wspaniały mecz

Gian Piero Gasperini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Atalanta BC pokonała w czwartkowym boju włoskiej ekstraklasy 2:0 SSC Napoli. Ekipa z Lombardii wykonała zatem kolejny ważny krok w kierunku wywalczenia miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów w kolejnej kampanii. Tymczasem szkoleniowiec Bogini po zakończeniu meczu przyznał, że jego zespół zagrał doskonale.

Atalanta wydaje się w ostatnim czasie drużyną nie do zatrzymania, notując w czwartkowy wieczór swoje siódme zwycięstwo z rzędu. Tym razem wygraną ekipie z Bergamo zapewniły gole Mario Pasalicia i Robina Gosensa.

- Rozegraliśmy wspaniały mecz, zdobywając dwie bramki - mówił Gian Piero Gasperini przed kamerą DAZN.

- Jedyną dużą szansą rywali była ta pod koniec spotkania w wykonaniu Fabiana Ruiza - kontynuował Włoch.

Gasperini, który wywalczył już z Atalantą awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów, apelował, aby jego piłkarze byli wciąż w pełni skoncentrowani, aby móc zapewnić sobie miejsce w elitarnych rozgrywkach także na kolejny sezon.

- Najważniejsza jest dla nas Serie A, dzięki której możemy zapewnić sobie miejsce w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. W tym sezonie zaprezentowaliśmy się nieźle w tych rozgrywkach i wiem, że możemy to powtórzyć - przekonywał Gasperini.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Fan_Tulipan | 03.07.2020 10:39

Atalanta wygrała zasłużenie ale Gasperini prawdopodobnie ma jakieś powikłania po Covid-19 twierdząc, że Atalanta rozegrała doskonały i wspaniały mecz.

dalmare | 03.07.2020 18:58

Niemniej tak należało zagrać mecz ważny niczym Finał Coppa, o LM. Na 2-0, z impetem po błędach defensorów, z odporną psychiką, pierwszym składem przed zmianami, i mając lidera Gomeza. A także będąc prowadzonym pewną ręką przez trenera który już za zeszłoroczną pracę został uznany Najlepszym Serie A.
Napoli mieli jak się mówi "dzień na nie", zmęczonych w niewłaściwym momencie, eksploatowanych bez alternatywy swych 3ch tenorów ale i Fabiana Ruiza, wraz z obrońcami: cały zespół był rozkojarzony. Nie okazali się alternatywą ci których trener miał na zastępstwo, zmotywowany Lozano nie miał wsparcia; przy okazji z wyplutym strzałem Rui'ego napastnik nie idzie z grą i pali dobitkę.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy