REKLAMA
REKLAMA

Gattuso wściekły po porażce z Atalantą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: DAZN  |  03.07.2020 08:59
Gattuso wściekły po porażce z Atalantą

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
SSC Napoli uległo w czwartkowym meczu włoskiej ekstraklasy Atalancie BC. Po zakończeniu spotkania swojej wściekłości nie ukrywał szkoleniowiec Azzurrich, mając pretensje do swoich piłkarzy, że dużo czasu poświęcali na dyskusje w trakcie gry.

Napoli jeszcze przed meczem miało nadzieje na wywalczenie miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów. Tymczasem po czwartkowej porażce z Boginią ekipa z Kampanii poważnie skomplikowała sobie sytuację na tej płaszczyźnie.

- Zaczęliśmy mecz lepiej od naszych rywali, jednak popełnialiśmy też więcej błędów - mówił Gennaro Gattuso przed kamerą DAZN.

- Za dużo rozmawialiśmy między sobą. To sprawia, że jestem wściekły. Spotkanie układało się pod nasze dyktando, ale praktycznie sami strzeliliśmy sobie pierwszego gola - dodał Włoch.

- Zamiast dużo rozmawiać, powinniśmy skupić się na lepszej grze. Biorąc pod uwagę to, jakich piłkarzy mamy w zespole, powinniśmy zaprezentować się znacznie lepiej - zaznaczył Gattuso.

- Można popełniać błędy, ale to po naszych błędach traciliśmy energię, prowadząc dyskusję z sędzią głównym lub sędzią liniowym - mówił opiekun teamu z Kampanii.

Napoli po rozegraniu 29 meczów ligowych plasuje się na szóstej pozycji w ligowej klasyfikacji. Do czwartej Atalanty team z południa Włoch traci 15 punktów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Fan_Tulipan | 03.07.2020 10:35

Wg calcionapoli24 najlepsi w Napoli obaj bramkarze, Zieliński i Lozano - noty po 6.
Najniżej ocenieni po 5 - Koulibaly, Fabian, Politano i Milik.
Pozostali po 5,5seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy