REKLAMA
REKLAMA

Milik ma rywala w drodze do Juventusu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  02.07.2020 19:03
Milik ma rywala w drodze do Juventusu

Piłkarze Juventusu FC  |  fot. Grzegorz Wadja

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus jest podobno poważnie zainteresowany pozyskaniem dwóch młodych zawodników. Jak informują włoskie media, Stara Dama rozpoczęła starania o sprowadzenie do zespołu napastnik Genoi Andreę Pinamontiego i obrońcę Romy Riccardo Calafioriego.

Informacje o zainteresowaniu Pinamontim nie są dobrą wiadomością dla reprezentanta Polski Arkadiusza Milika. 21-letni napastnik stanowi bowiem tańszą oraz młodszą alternatywę dla polskiego zawodnika, który w ostatnim czasie był mocno łączony z przenosinami do Juventusu.

Pinamonti trafił do Genoi latem ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia z Interu Mediolan, ale klub zdecydował się już na jego wykupienie za 18 milionów euro. Nerazzurri mają prawo pierwokupu utalentowanego piłkarza, ale mimo tego władze Juventusu są gotowe do jego sprowadzenia i rozpoczęli już w tej sprawie rozmowy z agentem Mino Raiola.

Pinamonti w obecnym sezonie rozegrał w barwach Genoi 25 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając sześć bramek.

Juventus zainteresowany obrońcą Romy


Na celowniku Juventusu znajduje się również lewy obrońca Romy Riccardo Calafiori, którego interesy również reprezentuje Mino Raiola. 18-latek jest związany z klubem ze Stadio Olimpico umową do 2022 roku, a starania Romy o jej przedłużenie na razie nie zakończyły się sukcesem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy