REKLAMA
REKLAMA

Marotta: Sanchez i Moses? To anomalia

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  01.07.2020 19:48
Marotta: Sanchez i Moses? To anomalia

Victor Moses  |  fot. Konstantin Chalabov /Sputnik/ Hepta /Sport P

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor Interu Mediolan Giuseppe Marotta nie ukrywa rozczarowania stanowiskiem Manchesteru United i Chelsea w kwestii przedłużenia wypożyczeń Alexisa Sancheza i Victora Mosesa.

Obaj zawodnicy pozostaną w zespole Nerazzurrich, ale tylko do czasu spotkania z Getafe w Lidze Europy, a nie do końca rozgrywek. W efekcie może to im uniemożliwić występ przeciwko swoim macierzystym klubom w dalszej fazie rywalizacji.

- Jeśli chodzi o Mosesa i Sancheza, w ostatniej chwili zawarliśmy porozumienie, że będziemy mieć ich do dyspozycji, ale tylko do czasu naszego spotkania w Lidze Europy z Getafe - powiedział Marotta.

- Powiedziałem już, że jest to anomalią, która powinna zostać rozwiązana przez tych, którzy są na górze tego sportu - dodał dyrektor Interu Mediolan.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Mucha52 | 01.07.2020 21:44


Raczej normalne ze  United nie chce wzmacniać potencjalnego  rywala w lidze europejskiej.

Outlander | 02.07.2020 12:47

Nie widzę nic niezwykłego, że ktoś nie chce zostawić jakiegoś piłkarza. To decyzja każdego klubu. United się nie dziwę - bulą 7 mln euro piłkarzowi, którego nie mają u siebie, a gra w innym klubie.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy