REKLAMA
REKLAMA

Gasperini: Mecz z dużymi oczekiwaniami

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  01.07.2020 18:01
Gasperini: Mecz z dużymi oczekiwaniami

Gian Piero Gasperini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Napoli Gian Piero Gasperini z dużym respektem wypowiada się przed czwartkowym spotkaniem z Napoli. Obie drużyny w ostatnim czasie prezentowały wysoką formę i będą chciały to potwierdzić w bezpośredniej konfrontacji.

- Morale w zespole jest wysokie, rozpoczęliśmy od trzech zwycięstw. To było bardzo ważne, ale musimy resetować się przed każdym meczem i zaczynać od nowa - powiedział szkoleniowiec Atalanty, która jest niepokonana od ośmiu kolejek.

Trener zespołu z Bergamo spodziewa się bardzo trudnej przeprawy. - To wspaniała drużyna, a ich wcześniejsza seria była trochę dziwna. Teraz bardzo dobrze sobie radzą, pokazując swoją wartość - powiedział Gasperini. - Na początku sezonu myśleliśmy, że będą walczyć o tytuł razem z Lazio i Interem. Mieli jednak pewne problemy, ale teraz z nich wychodzą - kontynuował.

- Obawiam się ich walorów, mają świetny skład z wieloma bardzo dobrymi zawodnikami. To drużyna zbudowana dla znacznie większego celu - dodał szkoleniowiec. - To niewątpliwie mecz z wielkimi oczekiwaniami, zarówno ze względu na tabelę jak i moment, w którym znajdują się obie drużyny.

Osłabienia Atalanty


Atalanta w czwartkowym meczu będzie musiała sobie poradzić bez Rusłana Malinowskiego i Jose Luisa Palomino. - Malinowski jest zawieszony i mamy pewne problemy z Palomino, ale pozostali powinni być do dyspozycji - stwierdził Gasperini.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Cichy19G48 | 01.07.2020 19:15

W tytule drobny błąd :)
Szkoleniowiec Atalanty.

slavoy | 01.07.2020 21:28

Nikt tu niczego nie redaguje.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy