REKLAMA
REKLAMA

Napoli liderem w wyścigu po Szoboszlaiego?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  01.07.2020 09:31
Napoli liderem w wyścigu po Szoboszlaiego?

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Najnowsze doniesienia włoskich mediów sugerują, że SSC Napoli wyprzedziło AC Milan w rywalizacji o Dominika Szoboszlaia. Klub z Kampanii miał ostatnio zorganizować spotkanie z przedstawicielami piłkarza, mające na celu zrealizowanie transfreru.

Kluby z Serie A nie są jednak jedynymi, którzy są chętni na pozyskanie Węgra. Zawodnik znajduje się również na celowniku Arsenalu FC. W każdym razie Sky Sport Italia podaje, że sternicy Azzurrich są gotowi na to, aby zapłacić klauzulę odstępnego za Szoboszlaia, wynoszącą 25 milionów euro.

Na ten tydzień zaplanowane jest spotkanie działaczy Napoli z obozem zawodnika. Spekuluje się, że zainteresowanie Szoboszlaim ze strony triumfatora ostatniej edycji Pucharu Włoch jest tak duże, że Napoli właśnie wskoczyło na pozycję lidera w wyścigu po zawodnika.

19-letni piłkarz w szeregach teamu z Kampanii ma zastąpić Allana, który najpewniej wkrótce trafi do Evertonu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Fan_Tulipan | 01.07.2020 13:41

Napoli ruszyło na łowy. Zobaczymy, które nazwiska z medialnych doniesień doczekają się faktycznych transakcji. Plan Napoli to przede wszystkim odmłodzić kadrę i widać, że potencjalni zawodnicy do zakupu to przedział 19-23 lata. Nazwiska ciekawe.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy