REKLAMA
REKLAMA

Wygasł kontrakt Allegriego z Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  30.06.2020 17:30
Wygasł kontrakt Allegriego z Juve

Massimiliano Allegri  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Massimiliano Allegri może wrócić do pracy w roli trenera po tym, jak już oficjalnie wygasła umowa Włocha z Juventusem FC. Przypomnijmy, że doświadczony szkoleniowiec przestał być opiekunem Starej Damy latem minionego roku po tym, jak zastąpił go Maurizio Sarri.

52-latek nie tylko wypełnił już swój kontrakt z klubem z Piemontu, ale i Juventus nie musi już płacić wynagrodzenia trenerowi, który w znaczny sposób obciążał listę płac w Juve, inkasując rocznie siedem milionów euro.

Przypomnijmy, że Allegri jako trener Juventusu wygrał z tą ekipą pięć razy mistrzostwo Serie A, doprowadzając też dwukrotnie team z Piemontu do finału Ligi Mistrzów.

Teraz zdolny trener może prowadzić negocjacje z dowolnym klubem, bez potrzeby negocjowania pakietu odpraw związanego z rozwiązaniem umowy ze swoim pierwotnym pracodawcą.

Ostatnio najczęściej Włoch był łączony z takimi klubami jak Paris Saint-Germain i Manchester United. Na dzisiaj jednak nie zapowiada się, aby w tych klubach doszło do rotacji na stanowisku pierwszego trenera.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco