REKLAMA
REKLAMA

Calabria wkrótce rozstanie się z Milanem?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  29.06.2020 16:52
Calabria wkrótce rozstanie się z Milanem?

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoskie środki masowego przekazu sugerują, że Davide Calabria po zakończeniu sezonu rozstanie się z AC Milanem. Taki rozwój wydarzeń ma być następstwem tego, że w siedzibie klubu byli dzisiaj zauważeni zawodnik i jego menedżer Alessandro Lucci.

Dla kibiców Rossonerich rozstanie piłkarza nie powinno budzić zaskoczenia, bo już od dłuższego czasu spekulowało się, że Calabria może zmienić barwy klubowe latem. Podobno suma transakcji z udziałem zawodnika ma wynieść 10 milionów euro.

CalcioMercato.com twierdzi, że chętnych na pozyskanie wychowanka Milanu nie brakuje. W gronie tym znajdują się między innymi: Bologna FC, ACF Fiorentina, czy Sevilla FC.

Dodajmy, że Calabria do pierwszej drużyny Czerwono-czarnych trafił w 2015 roku. Obecna umowa piłkarza obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

berlak92 | 29.06.2020 17:15

Już to widzę... 10mln... To nie serie B... Kiedy ustanie propaganda... Milan jest klubem, gdzie wyprzedaż, jest normalną rzeczą

Yang | 29.06.2020 22:20

Chciałbym żeby się rozwinął i grał na wysokim poziomie, ale ostatnio zaliczył duży regres, a w tym wieku ważne jest aby ich pomału do przodu. Conti na ta porę jest troszkę lepszy ale jeżeli do końca sezonu nie wejdzie na wyższa półkę to powinno być wzmocnienie na tej pozycji w lecieseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy