Lazio wyszarpało trzy punkty Fiorentinie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  27.06.2020 23:41

Ciro Immobile  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W ostatnim sobotnim meczu 28. kolejki Serie A, Lazio Rzym przed własną publicznością pokonało 2:1 Fiorentinę. Wygrana podopiecznym Simone Inzaghiego nie przyszła jednak łatwo.

Piłkarze Lazio po ostatniej porażce 2:3 z Atalantą Bergamo, do sobotniego spotkania z Fiorentiną przystępowali tylko z jednym celem, jakim było zdobycie trzech punktów.

Pierwsza połowa nie ułożyła się jednak po myśli gospodarzy. W 25. minucie dał im o sobie znać Franck Ribery, który przeprowadził świetną indywidualną akcję. Były reprezentant Francji wpadł z piłką w pole karne z lewej strony, a następnie mocnym strzałem zaskoczył Strakosę. Jak się okazało była to jedyna bramka w tej odsłonie meczu.

Kilka minut po przerwie Fiorentina była blisko zdobycia drugiego gola, ale futbolówka po strzale Rahida Ghezzala trafiła w poprzeczkę. Podwyższyć prowadzenie gości próbował również Nikola Milenković, ale uderzył z dystansu nieznacznie niecelnie.

Tymczasem w 67. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla Lazio, po tym jak Bartłomiej Drągowski, zdaniem arbitra, nieprzepisowo powstrzymywał Felipe Caicedo. Jedenastkę pewnym uderzeniem wykorzystał niezawodny Ciro Immobile.

Lazio nie zamierzało na tym poprzestawać i w 83. minucie zdobyło drugiego gola. Polskiego bramkarza Fiorentiny precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego pokonał Luis Alberto. Lazio zdobyło tym samym trzy punkty i pozostaje w grze o mistrzowski tytuł.

Komentarze | 28 komentarzy

FinoAllaFine | 27.06.2020 23:42

Drukarnia :)

Troyan | 27.06.2020 23:44

No nie dziwne że Lazio dostałe wiatru w żagle skoro grali w 12... w pierwszej połowie nie wyrzucił Bastosa choć wdł mnie powinien ale ok dobra... druga połowa dalej raczej pod dyktando Fiorentina i nagle nurkowanie Caicedo a na Varze chyba poszli wtedy na piwo i mamy karnego... Szkoda mi Fiorentiny bo to już któryś raz widzę jak sędzia dyktuje jakiś kuriozalny karny (bodajże z Napoli) albo jakaś inna z czapy decyzja. Wybiórczy Var daje do myślenia.

semprealex | 27.06.2020 23:44

Ciągnięcie Lazio za uszy

paradiselost84 | 27.06.2020 23:45

Juve znowu to zrobiło!  Znowu kupili sędziego!  :))))) =))))  ale tym razem postawili go Rzymianom.

BOYSSAN | 27.06.2020 23:46

Niesamowicie Viola przekręcona przez sędziów. Karny dla Lazio kuriozalny zmienił oblicze meczu, w erze VAr taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsca. Lazio po pandemii w bardzo słabej formie błyskiem Alberto wyciaglo 3pkt ale myśle ze Mistrz serieA jest już chyba dla wszystkich znany.

marborski | 27.06.2020 23:46

Bastos czerwo, brak 2 żółtej dla Parolo za faul taktyczny w okolicach 75 min., karny za nic, Caicedo wpada w łydke Drago, Var nie reaguje. Czerwo dla Vlaho zasłużone jedyna dobra decyzja sędziego dzisiaj

Smiech | 27.06.2020 23:47

Ładna frajerka ten karny hahaha
Szkoda trochę Fiorentiny bo do momentu karnego wydawało się że mają ten mecz pod kontrolą

paradiselost84 | 27.06.2020 23:48

Wiecie co by było gdyby to Juve dostało takiego karnego w takim meczu?  Jakaś 10letnia biegunka na południu i trochę wyżej===)))

BOYSSAN | 27.06.2020 23:53

@ paradiselost84

Powiem tak pomyłki sędziów w meczach Juve z Interem bądź Milanem przeszły do historii. Nie wracajmy do tego :)
Ale dzisiaj w dobie VAr ja jestem osobiście dosc mocno zniesmaczony chociaż wiadomo ze jako kibic Interu wolałbym żeby to Ss Lazio zdobyło scudetto

amazon | 27.06.2020 23:54

Karny to kpina podobnie jak brak 2 żółtej dla Radu. Poziom sędziego jak w Hiszpanii. Takie decyzję niszczą ten sport. Szkoda Florencji i Drągowskiego.

xxBANGxx | 28.06.2020 00:22

Nie ma co się rozpisywać, bo każdy widział co się stało. Fatalny sędzia, kropka. Z pozytywów - nadal jest walka o scudetto, a to mimo wszystko cieszy, bo przy porażce Lazio by raczej odpadło z wyścigu. Drugi pozytyw to Franck Ribery. Francuz to genialny piłkarz, cieszmy się jego grą póki jeszcze mu się chce.

Joker | 28.06.2020 00:46

Bardzo słaby mecz Lazio, źle wyglądają fizycznie, widać też braki kadrowe, jakby nie naciągany karny ("faul" podobny jak ten Pique na Rafinhi z meczu La Liga, bardziej szukanie kontaktu rzekomego poszkodowanego niż błąd faulującego) to byłoby ciężko nawet o remis. Bardzo źle wpłynęła na Lazio ta przerwa, kompletnie inny, dużo słabszy zespół.

Chris_P | 28.06.2020 01:16

ah ten Juventus.... oh wait

pochmurny | 28.06.2020 02:48

Takie upadki jak ten Caicedo muszą być ćwiczone na treningach. Piękny styl. To już jest standard w takich sytuacjach, że zawodnik rozpoczyna pad na murawę, a dopiero później szuka kontaktu z bramkarzem. I niestety od lat prawie zawsze takie karne są dyktowane.

Gachu | 28.06.2020 04:43

Gdyby takiego karnego dostał Juve to komentarzy byłoby tu co najmniej 5 razy więcej.....

18Juve97 | 28.06.2020 08:06

Przypominają mi się czasy rywalizacji Napoli z Juve o tytuł mistrza. Juve wielokrotnie mogło odskoczyć w tabeli, ale nie pozwalali na to sędziowie. Dla nas nie dyktowali ewidentnych karnych, a Napoli dostawało prezenty, albo ich przeciwnicy nie dostawali rzutów karnych. Nasi zawodnicy byli kartkowani za dyskusje będące często wynikiem brutalnych fauli ze strony przeciwników, a autorzy faulu oszczędzani. Sztuczne utrzymywanie Napoli na plecach Juve.Odpuścili dopiero kiedy zaczęło to zwracać zbyt dużą uwagę, a Napoli i tak nie dawało rady.

Wczorajszy mecz, to jedna wielka farsa. W dobie systemu VAR nie powinno mieć to miejsca. Nawet laik zauważyłby na powtórkach, jak zawodnik Lazio zaczyna nurkować i szuka kontaktu z bramkarzwm Fiorentiny. Sędzia główny i sędziowie z wozu VAR powinni zostać zawieszeni, bo nie zasługują nawet na sędziowanie w niższej klasie rozgrywkowej.

Luczywo | 28.06.2020 08:08

Powiem tylko tyle, ze bez mrugniecia okiem oddalbym przynajmniej 2 zawodnikow Juve za Ribery`ego. On to wciaz ma.

semprealex | 28.06.2020 08:18

Nie no Łuczywo ciut przesadziłeś

MateuszDabrowsk | 28.06.2020 09:05

Kibice Juve narzekający na sędziego? A no tak to nie im sędzia pomógł.
Jesteście najbardziej wspomaganym przez sędziów zespołem i tak was oburza jak ktoś inny też dostanie pomocy. Mam nadzieję że teraz też będziecie tacy oburzeni po fatalnych decyzjach na wasza korzyść ok?

18Juve97 | 28.06.2020 09:20

@MateuszDabrowsk

Tylko potwierdzasz to, co wielu już dawno powiedziało. Jak Juve skorzysta na sędziowaniu, to gównoburza i hejt bez granic. Jak inna drużyna skorzysta, to nadal hejt w stronę Juve. Macie kompleksy na punkcie Juve.

"Jesteście najbardziej wspomaganym przez sędziów"

Według takich zakompleksionych ludzi jak ty zapewne tak. Prawda wygląda jednak inaczej, co pokazują zestawienia i wirtualne tabele. Także zweryfikuj swoje dane i przestań wygadywać bzdury. Widzę, że wstąpiłeś do klubu tych, którzy uważają, że wszyscy mogą dyskutować na temat sędziów i sędziowania tylko nie środowisko Juve.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Chichot | 28.06.2020 09:28

Sędziowanie w tej lidze to dramat. Pamietam, że w tamtym sezonie Lazio najbardziej zostało pokrzywdzone poprzez nie gwizdanie ewidentnych karnych.

paradiselost84 | 28.06.2020 10:00

W tym wszystkim liczę,  że Lazio nie zmieni swojej chamskiej gry w kości i będą się wykartkowywać najlepiej na mecz z Juve!

Wow!  Wow!  HahahA karawana jedzie dalej!
Forza Juve!

18Juve97 | 28.06.2020 10:38

"bardzo często zdarza się albo karny przeciwko rywalom Juve albo czerwona kartka dla rywala Juve albo dwupak powyższych .."

bardzo często powiadasz..., bardzo to ciekawe, bo oglądam każdy mecz Juve i takich sytuacji praktycznie nie ma, ale co ja tam wiem. Swoją wypowiedź oparłeś zapewne na wydarzeniach z ostatniego meczu Juve, w którym zarówno czerwona kartka, jak i rzut karny były ewidentne. Do tego dorzuciłeś "bardzo często" choć mecze Juve oglądasz BARDZO RZADKO, bądź wcale i wyszła bzdura na miarę zakompleksionego kibica Milanu. Aż żal, że klub pokroju Milanu ma takich kibiców. Klaszcze ci jedynie Muntari

JO_SEPH | 28.06.2020 11:03

Bardzo ładna bramka Francka, ale co z tego, jak sędzia z varem wszystko pogrzebali.

xxBANGxx | 28.06.2020 11:08

18Juve97
Szkoda czasu na dyskusję z tym leszczem. To jeden z największych hejterów Juventusu na tej stronie.

Italia00 | 28.06.2020 11:08

Brzydki mecz bo sędzia zapomniał, że istnieje VAR i okradł Fiorentinę z punktów. A była lepsza

Rafalski687 | 28.06.2020 11:27

Co za żenada. Wbijam sobie zobaczyć co ludzie mają do powiedzenia na temat Lazio oraz Fiorentiny po ich meczu, a co widzę przepychanki na temat Juventusu. Kabaret.

_tripletta_ | 28.06.2020 12:20

W dobie VARu naprawdę nie wypada podejmować takich decyzji.
Ten sezon to do normalnych nie należy pod wieloma względami.