REKLAMA
REKLAMA

Trzech piłkarzy odejdzie z Juventusu? Paratici komentuje

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  27.06.2020 14:58
Trzech piłkarzy odejdzie z Juventusu? Paratici komentuje

Adrien Rabiot  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor sportowy Juventusu Fabio Paratici odniósł się do spekulacji dotyczących przyszłości kilku zawodników Starej Damy. Z opuszczeniem klubu w ostatnich tygodniach mocno łączeni są Adrien Rabiot, Federico Bernardeschi i Miralem Pjanić.

Rabiot do Juventusu dołączył przed rokiem na zasadzie wolnego transferu z Paris Saint-Germain, ale w pierwszym sezonie pobytu w Turynie nie zachwycił. - Nie zapominajmy, że to jego pierwszy rok we Włoszech, co zawsze jest trudne. Rabiot nie grał w PSG przez pół roku, więc brakowało mu przygotowania fizycznego. Poza tym jest świetnym zawodnikiem i udowodnił to w kilku spotkaniach. Jest dla nas ważnym zawodnikiem, zarówno teraz jak i w przyszłości - powiedział Paratici w rozmowy ze Sky Sport Italy.

Z opuszczeniem klubu łączony jest również Federico Bernardeschi. - Żyjemy w bardzo szybko zmieniającym się świecie, a piłka nożna zmienia się jeszcze szybciej. Gramy w niedzielę, zawodnik zdobywa bramkę i nazywany jest fenomenalnym. Bernardeschi bardzo ciężko pracuje, ma świetną technikę. Jest ważny dla przyszłości nie tylko Juventusu, ale również reprezentacji Włoch. Opinie w piłce zmieniają się bardzo szybko, czasami z dnia na dzień, podczas gdy my staramy się twardo stąpać po ziemi - skomentował dyrektor sportowy Juventusu.

Wszystko wskazuje na to, że Juventus wkrótce sfinalizuje z Barceloną wymianę zawodników, na mocy której do katalońskiego klubu odejdzie Miralem Pjanić, natomiast do Turynu zawita Arthur. - Mogę powiedzieć tylko że zobaczymy co się stanie i w razie potrzeby wszystko wyjaśnimy - dodał krótko Paratici.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy