REKLAMA
REKLAMA

Zieliński od odrodzenia u Gattuso do nowej umowy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  26.06.2020 00:40
Zieliński od odrodzenia u Gattuso do nowej umowy

Piotr Zieliński  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
O ile Arkadiusz Milik najpewniej wkrótce rozstanie z SSC Napoli, to zgoła odmiennie wygląda sytuacja z Piotrem Zieliński, który najpewniej zwiąże swoją przyszłość z klubem z Kampanii na kolejne kilka lata. CalcioMercato.com podaje, że Polak ma parafować kontrakt z Napoli do 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Porozumienie w sprawie nowej umowy aktualnych wicemistrzów Serie A z Zielińskim jest podobno o krok. Dodajmy, że według medialnych doniesień reprezentant Polski ma zarabiać w klubie z południa Włoch cztery miliony euro plus premie. Ponadto prezydent Azzurrich Aurelio De Laurentiis dąży do tego, aby w kontrakcie Zielińskiego została zapisana klauzula odstępnego w wysokości 100 milionów euro.

Reprezentant Polski coraz bardziej błękitny


W trakcie trwającej kampanii były piłkarz Udinese Calcio wystąpił łącznie w 38 spotkaniach. Warto podkreślić jednak, że aż 34 mecze zaczynał w wyjściowym składzie. Tym samym trudno sobie dzisiaj wyobrazić Napoli bez Zielińskiego, który w sezonie 2019/2020 zdobył dwie bramki, notując też pięć asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy