REKLAMA
REKLAMA

Media: Glik może wrócić do Włoch

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  26.06.2020 00:06
Media: Glik może wrócić do Włoch

Kamil Glik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według doniesień CalcioMercato.com bardzo realny scenariusz zakłada, że karierę we Włoszech może niebawem kontynuować Kamil Glik. Reprezentant Polski znajduje się na celowniku dwóch klubów z Półwyspu Apenińskiego.

Przypomnijmy, że 32-letni defensor jest obecnie zawodnikiem AS Monaco. Do ekipy z Księstwa piłkarz trafił w 2016 roku za 11 milionów euro. Jak na razie urodzony w Jastrzębiu-Zdroju zawodnik zaliczył w ekipie z Ligue 1 łącznie 167 meczów, notując w nich 14 trafień.

Powrót na stare śmieci?


Niewykluczone jednak, że wkrótce przygoda zawodnika z Monaco dobiegnie końca, mimo że ten ma kontrakt z klubem do końca czerwca 2021 roku. Wszystko dlatego, że zainteresowanie Glikiem wyrażają takie ekipy jak Torino FC (14. obecnie drużyna w Serie A), czy Benevento Calcio (lider Serie B).

Przypomnijmy, że w zespole z Piemontu polski obrońca grał już w latach 2011-2016, notując w jego szeregach 171 spotkań. Wcześniej Glik grał natomiast w SSC Bari, czy SSD Palermo.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Gazza | 26.06.2020 00:43

Oby odszedł, zrobił swoje, ale ostatnie 2 lata przespał dosłownie i kojarzy się kibicom Monaco jedynie z porażkami. Powodzenia, ale w Torino.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy