REKLAMA
REKLAMA

Gasperini: Ta drużyna nie potrzebuje już trenera!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  25.06.2020 09:57
Gasperini: Ta drużyna nie potrzebuje już trenera!

Gian Piero Gasperini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trener Atalanty Bergamo Gian Piero Gasperini nie krył radości po niesamowitym zwycięstwie jego drużyny w środowym meczu z Lazio. Atalanta przegrywała w tym meczu już 0:2, ale ostatecznie sięgnęła po komplet punktów.

Szkoleniowiec Atalanty spotkanie musiał oglądać z trybun. To efekt nałożonego na niego zawieszenia. - Na trybunach nie jest fajnie, ponieważ nie można interweniować nawet w drobnych sprawach, takich jak doradzanie swoim zawodnikom. To była walka, ale czułem również satysfakcję, ponieważ miałem wrażenie, że ta drużyna nie potrzebuje już trenera. Wiedzą dokładnie, co robić i wszystko, co trzeba zrobić, to gest lub słowo - powiedział Gasperini.

- Ten zespół Atalanty ma dojrzałość i pewność siebie w swojej grze. Nigdy się nie chwieje, nawet w najtrudniejszych okolicznościach, jak tego wieczoru. Przegrywając 0:2 z taką drużyną jak Lazio, zawsze mamy pewność, że możemy wrócić do gry. Niewiele drużyn może to powiedzieć - dodał szkoleniowiec zespołu z Bergamo.

- Mamy tendencje do wolnego początku, zdarzało się to wiele razy i na razie nie udało nam się tego naprawić. Staraliśmy się być dziś bardziej uważni, a mimo to straciliśmy dwie bramki. Trudno się gra, gdy jest 0:2, ponieważ jesteś otwarty na kontrataki, ale udało nam się znaleźć równowagę przesuwając Toloia i Palomino, a Gomeza czyniąc kolejnym napastnikiem - powiedział Gasperini.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Odet | 25.06.2020 13:26

Ma rację.
Trzymam kciuki w LM.
Pozdr.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy